Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 27.05.2022 Читать 3 мин

Для мешканців Мирноградської громади доставлено чергову партію гуманітарного вантажу від Фонду Ріната Ахметова

Фонд Ріната Ахметова та компанія Метінвест від самого початку війни розгорнули масштабну гуманітарну місію. Вона охоплює кілька напрямків, серед яких – регулярне постачання харчових продуктів у Донецьку область. Днями нову партію гуманітарного вантажу отримав Мирноград.

Цього разу до Мирноградської громади доставлено приблизно 2500 гуманітарних наборів. У коробках – продукти тривалого зберігання. Вантаж прибув увечері, а вже вранці фахівці Комітету самоорганізації населення були готові його видавати насамперед тим, хто ще жодного разу не отримував гуманітарної допомоги.

– Зі списками допомагали старости будинків, голови ОСББ. Видаємо набори тим, хто отримує допомогу вперше – з оригіналом паспорта, пропискою, – розповідає голова комітету самоорганізації населення в мікрорайонах «Світлий» та «Східний» Катерина ХАРЧЕНКО.

Жителі громади вдячні за допомогу Групі Метінвест і Фонду Ріната Ахметова. Люди кажуть, що нині така підтримка дуже актуальна.

Загалом у Мирнограді процес надання гуманітарної допомоги добре організований і відпрацьований до дрібниць. Тут постійно турбуються про внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів, частина з яких вже повертається з евакуації додому.

– На початку війни міською владою й органами самоорганізації населення в Мирнограді було створено гуманітарний центр, насамперед для надання допомоги переселенцям. Внутрішньо переміщеним особам допомагають і зараз – наразі в нашій громаді їх 463. Вони отримують допомогу щотижня у вівторок і середу. Але 5 квітня, коли було оголошено масову евакуацію, було вирішено надавати допомогу й місцевим жителям, які залишилися в громаді,– повідомив голова КП «Комітет самоорганізації населення Мирноградської міської ради» В'ячеслав СИРОТА

Серйозний внесок Фонду Ріната Ахметова та Групи Метінвест у забезпечення мешканців харчовими продуктами та предметами першої потреби зауважив і мирноградський міський голова Олександр Брикалов.

– Сьогодні ми розподіляємо великий обсяг гуманітарної допомоги – 2500 продуктових наборів, які будуть передані представникам пільгових категорій і тим, хто ще не отримував гуманітарної допомоги. Досягти такого результату нам допомогла синергія зусиль адміністрації міста й соціально відповідального бізнесу – нашого давнього партнера компанії Метінвест і Фонду Ріната Ахметова, – сказав Олександр БРИКАЛОВ.

Продуктові набори видаватимуть у пунктах видачі гуманітарної допомоги з 10 до 12 години щодня, поки вони будуть у наявності.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.