Эта страница еще не переведена на русский язык
Модернизация 08.11.2022 Читать 5 мин

Центральний ГЗК проводить відновлювальні роботи випалювальної машини ОК-324

Спеціалісти Центрального гірничо-збагачувального комбінату розпочали капітальний ремонт обладнання на фабриці огрудкування. Відновлювальні роботи проводять для забезпечення безперебійного виробництва окатків із високим вмістом заліза.

За час ремонтних робіт випалювальної машини ОК-324 спеціалісти ЦГЗК планують оновити понад 70 тонн вогнетривкої кладки у двох форкамерах і горні машини. Щоб зменшити екологічне навантаження та збільшити енергоефективність, частково замінять два краплевловлювачі на димососах Д-2 та Д-5. Також проведуть ремонти газоходів димососів  Д-2 і Д-3. Для стабільної роботи конвеєрного тракту, що доставляє сировину до дільниці термічного оброблення окатків, переоснастять 1700 погонних метрів конвеєрної стрічки.

– Фабрика огрудкування Центрального ГЗК системно проводить техобслуговування понад 200 одиниць обладнання. Окрім щотижневих ремонтних робіт, два рази на рік ми здійснюємо повне обслуговування й ремонти всього виробничого комплексу. Своєчасна заміна та переоснащення технологічного ланцюга дозволяє нам безперебійно виготовляти високоякісну продукцію для наших споживачів і бути надійною опорою економіки України,  зазначив начальник фабрики огрудкування Центрального ГЗК Андрій ЖИЛКІНСЬКИЙ.

Нагадаємо, що на ЦГЗК автоматизовано роботу обладнання фабрики огрудкування. Це дозволяє не зупиняти виробничі процеси під час сигналів повітряних тривог до трьох годин.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.