Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 23.01.2023 Читать 4 мин

Багатодітні родини з Запорізької області отримають продуктові набори від «Рятуємо життя»

Пакунки з продуктами тривалого зберігання багатодітні родини отримають у межах проєкту «Рятуємо життя». Гуманітарну ініціативу заснувала Група Метінвест у координації з Фондом Ріната Ахметова.

З кожним днем повномасштабної війни все більше українців потребують допомоги й підтримки. Тому Група Метінвест у координації з фондом Ріната Ахметова започаткувала проєкт «Рятуємо життя».

На початку 2023 року в межах цього проєкту гуманітарну допомогу отримають багатодітні родини в Донецькій, Запорізькій та Дніпропетровській областях, включно з містами, де зараз ведуться найзапекліші бої та де така продовольча допомога необхідна. Ініціатива охопить майже 50 тисяч українців.

Днями з розподільчого гуманітарного центру Метінвесту в Запоріжжі продуктові набори відвантажили до двох громад Запорізької області – Новомиколаївської та Широківської.

Представник Новомиколаївської селищної ради Олександр Оніщенко зазначив, що з початку війни громада прийняла десятки переселенців, які приїхали з гарячих точок. Більшість із них – це сім’ї з дітьми. Тож така допомога стане для них суттєвою підтримкою.

Загалом громаді передали понад 500 коробок з харчовими продуктами. У кожному пакунку є вісім кілограмів продуктів: борошно, цукор, макарони, консерви, соняшникова олія.

– Ми отримуємо гуманітарну допомогу від проєкту «Рятуємо життя» Групи Метінвест і Фонду Ріната Ахметова для потреб Новомиколаївської громади. Гуманітарні набори роздаємо багатодітним сім'ям. Це саме та група населення, яка є найбільш незахищеною. Від початку війни ми прийняли багато переселенців. Намагаємося надавати їм житло та все, чого вони потребують. Але сім’ям, особливо тим, хто виховує багато дітей, важко самотужки купити все, бо ціни достатньо високі. Тому ці продуктові набори дуже необхідні, – розповів Олександр ОНІЩЕНКО.

Понад п’ять тисяч переселенців прийняла і Широківська громада. Продуктові набори тут отримають родини з трьома та більше дітьми.

– Сьогодні ми отримуємо тисячу продуктових наборів від проєкту «Рятуємо життя». Їх Широківська сільська рада планує передати багатодітним сім'ям, яких у нас чимало. Наразі в нас мешкає 208 таких родин, у них виховується 775 дітей. Дуже вдячні за цю підтримку, – розповів головний спеціаліст відділу ЖКГ Широківської сільської ради Олексій ІВАКІН.

Зазначимо, що в січні та лютому гуманітарну допомогу від проєкту «Рятуємо життя» отримають понад 6000 жителів громад Запорізької області, які виховують трьох чи більше дітей. Від початку війни продуктові та гігієнічні набори від Метінвесту в межах гуманітарної ініціативи вже отримали майже 400 тисяч українців.

Окрім цього, Метінвест надає психологічну підтримку та допомогу в протезуванні людям, які через війну втратили кінцівки. Компанія також забезпечує необхідним обладнанням, ліками та інструментами медичні заклади, щоб вони мали змогу продовжувати ефективно лікувати пацієнтів.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.