Гуманітарна допомога 27.04.2022 Читати 3 хв

Запорізькі волонтери Метінвесту відправили до Кам’янського ліки та обладнання для порятунку життів

Група Метінвест розгорнула гуманітарний фронт, охопивши одразу кілька напрямків – підтримка медицини, реабілітація вимушених переселенців, забезпечення провізією, забезпечення захисною амуніцією українських захисників та захисниць, підтримка бійців ЗСУ та Сил тероборони.

У Запоріжжі щодня працює гуманітарний хаб Метінвесту, де кипить робота: сортують ліки для лікарень та гуманітарні продуктові набори, котрі вирушають до міст, де через тривалі обстріли назріває гуманітарна криза, а отже допомога потрібна першочергово.

Одним з основних напрямків роботи гуманітарного штабу Метінвесту є підтримка лікарень. За час роботи штабу волонтери розподілили між медзакладами міст присутності компанії препарати й обладнання на суму понад 40 млн гривень.

Чергову партію ліків та медичного устаткування волонтери відвантажили до Кам’янського. В гуманітарному вантажі зібрали приблизно 14 тисяч препаратів та обладнання. Це антибіотики, протизапальні, знеболювальні й кровоспинні препарати, антикоагулянти, розчини для внутрішньовенного вливання, хірургічні інструменти й витратні матеріали, засоби для інтубації тощо. На їх придбання витратили приблизно 550 тис. Гривень. Перелік необхідних медикаментів визначений у координації з Міністерством охорони здоров’я України відповідно до потреб лікарень. У квітні відбулося три поставки ліків та медичних засобів на загальну суму приблизно 8,5 млн грн.

Допомогу з ліками та медичним обладнанням, окрім Кам’янського, також отримують медзаклади Запоріжжя, Кривого Рогу, Авдіївки, Мирнограда й Покровська.

Нагадаємо, що Група Метінвест активно допомагає не тільки цивільним, а й військовим, які боронять Україну. В перші дні війни компанія ухвалила рішення про виділення 10 млн євро на допомогу армії. За ці кошти вже придбали 10 тис. бронежилетів, понад 8 тис. касок, приблизно 25 тис. медичних джгутів, турнікетів та аптечок, 1 тис. 100 тепловізорів.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.