Гуманітарна допомога 29.04.2022 Читати 5 хв

Запорізькі металурги передали гуманітарний вантаж військовому госпіталю

Співробітники запорізьких підприємств Групи Метінвест із перших днів війни надають допомогу військовим і цивільним. На волонтерських засадах вони збирають та передають гуманітарну допомогу медзакладам, переселенцям, нужденним, а також підтримують українську армію.

Працюють волонтери практично цілодобово, аби люди не відчували браку продуктів та ліків. Допомогу від Метінвесту отримують як мешканці Запоріжжя, так і люди з населених пунктів, де проходять активні бойові дії.

Днями волонтери Метінвесту привезли гуманітарний вантаж до Запорізького військового госпіталю. Допомогу для українців, які перебувають тут на лікуванні, металурги самостійно збирали, сортували й вантажили.

Медики госпіталю вже отримали важливий гуманітарний вантаж. У нього входить одяг для пацієнтів, ліки, перев’язувальні матеріали, системи для переливання крові.


Волонтери розповідають, що приїжджають до військового госпіталю не вперше. Металурги тримають зв’язок із медиками та в разі потреби покривають запити медзакладу. Надання такої допомоги триватиме й надалі, адже і лікарі, і поранені захисники потребують підтримки в такий нелегкий час.

 Ми передали чергову допомогу Запорізькому військовому госпіталю. Тримаємо зв’язок із цим медзакладом з перших днів війни, дізнаючись про потреби медиків і покриваючи їх на волонтерських засадах. Сьогодні ми передали госпіталю одяг, ліки й необхідні для лікування пацієнтів матеріали та системи. Цю партію допомоги волонтери молодіжної організації Запоріжсталі збирали протягом двох тижнів,  розповів головний спеціаліст із взаємодії з молоддю Запоріжсталі Анатолій ШИРМА.

На сьогодні, за словами представників Запорізького військового госпіталю, їхній медзаклад забезпечений усім необхідним. І велика заслуга в цьому саме волонтерів, які щоденно привозять допомогу.


– Складність поранень і травм, з якими до нас надходять пацієнти, непередбачувана. Тому сказати впевнено, що саме необхідно на той чи інший день, ми не можемо. Якщо казати про сьогоднішні, то завдяки волонтерам забезпечення у нас вистачає. Але кожного дня до нас можуть привезти нових пацієнтів з різними ушкодженнями, тому передбачити весь спектр медикаментів майже неможливо. Ми оперативно підлаштовуємося під ситуацію, і у випадку, якщо щось терміново необхідно, звертаємося за допомогою. Хочу висловити величезну подяку молодіжній організації Запоріжсталі та всім небайдужим, хто приєднався до нас у цей непростий час і допомагає ліками й одягом. Маю велику надію, що ми переможемо і в нас все буде добре, – зазначив начальник відділу медичного постачання Запорізького військового госпіталю Дмитро СКУЛЬСЬКИЙ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.