Важлива новина 05.03.2022 Читати 4 хв

Запоріжців закликають до збору гуманітарної допомоги для жителів Маріуполя

Триває завзята боротьба України з російськими загарбниками. Мирні українські міста потерпають від агресії Російської Федерації. Однак усі погляди прикуті наразі до Маріуполя – міста, яке відчуває на собі усю лють ворожих сил. Сьогодні місто тримає удар, але тривалі бої та безперервні обстріли штовхають Маріуполь до прірви гуманітарної катастрофи.

Сьогодні маріупольцям вкрай необхідна допомога: у місті котрий день немає тепла, світла, немає можливості забезпечити місто провізією, відновити об’єкти критичної інфраструктури. Маріупольці потребують допомоги.

З 4 березня у кожному районі Запоріжжя на базі міських гімназій починають свою роботу центри прийому гуманітарної допомоги, призначеної постраждалому Маріуполю. Запоріжців закликають активно відгукнутися та взяти участь у зборі продуктів харчування та питної води (у некрихкій, транспортабельній тарі), предметів гігієни, одягу, білизни та взуття для дорослих та дітей, медикаментів, павер-банків – усе це вкрай необхідно маріупольцям.

Прийом гуманітарної допомоги на базі заздалегідь визначених шкіл відбуватиметься щодня с 7.00 до 17.00 години, без вихідних чи перерви.

Та найбільшою проблемою наразі залишається питання логістики: хто та як доставить допомогу Маріуполю? Відвезуть життєво необхідну допомогу Фонд Ріната Ахметова та Група Метінвест. У Запоріжжі наразі вже формується гуманітарний вантаж в адресу Маріуполя. Гуманітарний рейс рушить у дорогу як тільки будуть відкриті «зелені» коридори. Благодійний фонд та бізнес впевнені: вони будуть готові першої ж миті відправити постраждалому місту допомогу.

Сьогодні вся Україна об’єдналася у боротьбі проти російської агресії, і кожне місто, кожна вулиця робить свій внесок у захист країни. Ми показали, якими сильними та незламними можемо бути разом у боротьбі за своє життя, майбутнє своїх дітей. Не меншої згуртованості сьогодні потребує від нас і робота з надання гуманітарної допомоги Маріуполю, який став форпостом боротьби на південному сході України. Я закликаю усіх щирих серцем запоріжців приєднатися до гуманітарної місії. Зі свого боку ми – компанія Метінвест та Фонд Ріната Ахметова – доставимо гуманітарну допомогу маріупольцям, яким вона сьогодні вкрай потрібна.

— Олександр МИРОНЕНКО, керівник Центру координації гуманітарної місії Метінвесту у Запоріжжі, генеральний директор «Запоріжсталі».

Закликаємо усіх приходити до центрів збору допомоги і робити свій внесок у порятунок Маріуполя!