КСВ 15.06.2021 Читати 4 хв

Лідерська програма для вчителів STEAM-CAMP підходить до завершення

Завершився п'ятий, фінальний, модуль «Лідерської програми для вчителів STEAM-CAMP»: викладачі точних наук опановували сучасні навчальні методики системного, креативного, критичного та інноваційного мислення. Наприкінці червня відбудеться фінальний захід програми, під час якого педагоги презентують власні напрацювання.

Разом із п'ятим модулем завершилася навчальна частина Лідерської програми для вчителів STEAM-CAMP. Педагоги з Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу на попередніх етапах опанували сучасні засоби й інтерактивні технології для викладання технічних наук – математики, фізики, хімії та інформатики. На завершення вивчили нові види мислення в освіті – креатив і творчість, інноваційні підходи, що дозволяють дивитися на складну ситуацію не як на проблему, а форматувати її в можливість.

До фіналу STEAM-CAMP вчителі підготують уроки зі свого предмета, у яких використають усі отримані під час навчання знання. Педагоги зазначають, що завдяки участі у програмі отримали цінну інформацію та вже почали застосовувати на практиці, створюючи інноваційний навчальний контент.

Я працюю над математичною темою для п'ятих класів із застосуванням STEAM засобів. Вже створила відеоурок. Наприкінці вводиться інтерактивна гра – діти натискатимуть на кнопку та отримуватимуть рандомне питання на тему. Можливо, сконструюю «колесо удачі» з питаннями, ще думаю над цим».

— Ірина ПОЛЮШКІНА, вчителька математики школи № 53. 

Усі створені вчителями уроки будуть розміщені на спеціальній інтернет-платформі, де педагоги зможуть обмінюватися своїми напрацюваннями й застосовувати їх на практиці.

«STEAM-CAMP підходить до завершення. Пів року інтенсиву для вчителів точних наук пролетіли миттю. Педагоги вчилися нового, переборювали себе та розкривалися. І це все заради того, щоб показати новому поколінню, який цікавий і захопливий світ техніки й науки, розкрити потенціал школярів та підвищити рівень їх знань у галузі хімії, фізики, математики й інформатики», – зазначила генеральний директор громадської організації «Фонд розвитку Маріуполя» Лілія Малицька.

Нагадаємо, програма для вчителів точних наук STEAM-CAMP реалізується в трьох містах України громадськими організаціями «Фонд розвитку Маріуполя», «Запорізька платформа спільних дій» та «Криворізький фонд майбутнього» за підтримки Групи Метінвест і сприяння Маріупольської міської ради та Маріупольського державного університету.