Гуманітарна допомога 06.05.2022 Читати 6 хв

Співробітники Групи Метінвест долучилися до гуманітарного проєкту «Рятуємо життя»

З перших днів війни Група Метінвест розпочала гуманітарний рух. Спільно з ДТЕК, у координації з Фондом Ріната Ахметова був створений гуманітарний проєкт «Рятуємо життя». Спочатку фінансування йшло коштом бізнесу, але дуже швидко до ініціативи долучилися партнери, клієнти, а також співробітники Групи Метінвест.

Від початку роботи благодійного фонду Do it together співробітники українських і закордонних активів компанії перерахували 100 тисяч євро до спеціального рахунку: https://bit.ly/DoItTogetherFund.

На ці кошти закупається їжа й медикаменти для передачі нужденним. Уся допомога консолідується у двох хабах у Польщі, а потім відправляється до розподільчих центрів на базі підприємств Групи Метінвест в Україні. Така необхідна допомога прямує в Запоріжжя, Кривий Ріг, Кам’янське, Покровськ та Авдіївку. 


Важливо й те, що співробітники Групи Метінвест не тільки перераховують гроші, а й власноруч збирають пакунки, з яких складаються набори для видачі, а ще готують продукти для стратегічного запасу на підприємствах.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков нещодавно відвідав гуманітарні хаби компанії в Запоріжжі й Кривому Розі та поспілкувався з волонтерами.


Ми не можемо обрати час, у якому живемо. Але ми можемо вибрати реакцію на виклики. Я неймовірно пишаюся, що всі співробітники Метінвесту поводяться дуже гідно й сумлінно. Наші колеги – всюди: боронять землю в лавах ЗСУ та тероборони, підтримують економічний фронт і вкладають свої серця в гуманітарний та волонтерський рух. Дякую кожному, хто долучився до нас у проєкті «Рятуємо життя» й запрошую приєднатися до нього ще більше людей по всьому світу.

— Юрій РИЖЕНКОВ.

Уся інформація про гуманітарний проєкт «Рятуємо життя» зібрана на офіційному сайтіhttps://bit.ly/SavingLivesProject.

А як починався проєкт і які виклики ми перед собою ставили, читайте в матеріалі: Гуманітарний проєкт «Рятуємо життя»: коли знаєш, для кого працюєш – нема неможливого.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.