Безпека 12.01.2022 Читати 4 хв

На ДКХЗ придбана сучасна рятувальна автоцистерна

На ДКХЗ розпочала роботу автоцистерна на базі шасі MANN, яка використовується у ситуаціях техногенного та пожежного характеру. На придбання нової техніки Метінвест спрямував 5 млн гривень.

Пожежна автоцистерна оснащена дихальними апаратами, гідро- та пневмоприладами, мотопомпою, генератором та іншим рятувальним обладнанням. Ємність становить 4,5 тонни води і 450 літрів піноутворювача. Викид струменя продуктивністю 60 літрів на секунду дозволяє швидко локалізувати і загасити будь-яке займання.

Автоцистерну передали для експлуатації ДПРЧ № 35, що забезпечує пожежну та техногенну безпеку металургійного підрозділу підприємства. Це перший новий автомобіль у пожежно-рятувальній частині за останні 20 років.

ДКХЗ розпочинає новий рік з важливої для підприємства і міста справи. Ми передаємо придбану Метінвестом пожежну автоцистерну в експлуатацію нашим рятувальникам. Вони несуть службу на заводі і протидіють пожежам у Кам’янському. Отже, нова техніка – це внесок компанії у безпеку як працівників, так і жителів міста. Також весь особовий склад ДПРЧ-35 отримує від підприємства комплекти сучасного спецодягу, завдяки цьому підвищиться безпека рятувальників під час виконання служби.

— Дмитро ЛИППА, генеральний директор Дніпровського коксохімічного заводу.