Важлива новина 03.03.2022 Читати 3 хв

Ситуація на маріупольських підприємствах Групи Метінвест станом на 3 березня

Вже тиждень як зупинене виробництво на всіх підприємствах Групи Метінвест у Маріуполі. На Маріупольському металургійному комбінаті Ілліча, Азовсталі, МПС і МРМЗ працюють лише ті, хто забезпечують підтримку життєдіяльності обладнання та стежать за тим, щоб не допустити техногенних аварій. Наразі не йде мова про відновлення роботи, адже Маріуполь через воєнне вторгнення Росії в Україну залишається без світла й інших комунікацій. Аварійні бригади намагаються зробити все можливе та під обстрілами ремонтують пошкоджені ворогом комунікації. У місті немає зв’язку жодних операторів, сподіваємося, що незабаром він буде відновлений.

Група Метінвест готова будь-якої миті доставити до Маріуполя продукти та речі першої потреби. Але найстрашніше те, що ворог не дозволяє відкрити гуманітарні коридори, чим створює в Маріуполі гуманітарну катастрофу.

Волонтери наших підприємств згуртувалися задля допомоги тим маріупольцям і жителям найближчих селищ, які залишилися без житла: збирають теплий одяг, доставляють харчі. Компанія забезпечила перебування та харчування понад 130 людей у готелі «Чайка».

Також підприємства компанії в Маріуполі допомагають нашим військовим із пальним. Ми точно знаємо, що перемога буде за Україною! Ми впевнені, що їм нас не зламати та не залякати! Маріуполь був, є й завжди буде тільки Українським містом! Віримо в перемогу, і кожен на своєму місці має робити все задля неї!