Важлива новина 06.03.2022 Читати 3 хв

Працівники запорізьких підприємств Метінвесту готують до відправки гуманітарний рейс у Маріуполь

За рішенням Центру координації гуманітарної місії Метінвест у Запоріжжі працівники запорізьких підприємств Метінвесту формують гуманітарну допомогу для Маріуполя. Молодь щодня збирає теплі речі, харчові продукти, предмети гігієни, медикаменти та сортує їх для відправлення гуманітарного рейсу одразу ж коли буде погоджено режим тиші, а «зелені коридори» буде відкрито.

На сторінці «Запоріжсталі» в мережі Фейсбук закликають усіх долучитися до збору допомоги за адресами: БК «Металургів» і гуртожиток «Запоріжвогнетриву» на Історичній, 37.

Окрім того, діють центри збору гуманітарної допомоги в навчальних закладах у кожному районі Запоріжжя.

«Зелений коридор»  не тільки можливість для доставлення допомоги, але й нагода евакуювати людей із виснаженого та зруйнованого окупантами міста.  Металурги Метінвесту готові надати автобуси для евакуації за першої ж нагоди, коли буде гарантовано безпеку для мирного населення. У Запоріжжі до розміщення переселенців готують санаторій-профілакторій на о. Хортиця. Метінвест у Запоріжжі бере на себе поселення й забезпечення харчуванням маріупольців, на прибуття яких чекають.

Зокрема, запоріжців закликають: «Якщо ви готові допомогти розміщенням евакуйованим маріупольцям або знаєте організації, готові розмістити вимушених переселенців, які прибудуть до нашого міста, – будь ласка, пишіть у дірект офіційних сторінок «Запоріжсталь», «Запоріжкокс», «Запоріжвогнетрив», ЗЛМЗ у соціальних мережах: контактні данні, ім’я та прізвище. Ми консолідуємо цю інформацію та надамо її до центру координації евакуації, який займається розселенням евакуйованих із Маріуполя людей.

Як повідомляла «Індустриалка», в Запоріжжі вимушених переселенців прихистив санаторій на Хортиці.

Нагадаємо, наразі евакуація та відкриття «зеленого коридору» з Маріуполя переноситься  російські війська порушили режим тиші.