Допомога військовим 01.05.2022 Читати 4 хв

Олександр Мироненко: Ми надаємо системну допомогу Збройним силам України

Генеральний директор комбінату Запоріжсталь розповів, як промисловий гігант допомагає армії під час війни.

Зараз великі промислові підприємства не можуть стояти осторонь проблем армії, всі мають об’єднатися задля підтримки наших воїнів на шляху до перемоги. Про це в етері телеканалу «Україна» розповів генеральний директор комбінату Запоріжсталь Олександр Мироненко.

– Ми надаємо системну допомогу Збройним силам України. На підприємствах Метінвесту налагоджено вироблення захисних пластин для бронежилетів. Уже понад 20 тисяч пластин передано до ЗСУ. Загалом Метінвест забезпечив виробництво 90 тисяч бронежилетів і закупив ще 10 тисяч бронежилетів за кордоном. Також ми надаємо техніку – наразі вже передано понад 60 одиниць. Коли до нас звертаються представники Збройних сил, ми негайно відгукуємося та допомагаємо. Тому що розуміємо, якщо ми не будемо підтримувати нашу армію, то ми не наблизимо мить перемоги. Тож робимо все, що від нас залежить, – повідомив Олександр МИРОНЕНКО.

Зазначимо, що з перших днів війни акціонер Групи Метінвест Рінат Ахметов вирішив усебічно підтримувати Україну на шляху до перемоги проти злочинної агресії РФ.

Нагадаємо, що Метінвест виділив 10 млн євро на закупку бронежилетів, касок, медичного обладнання й тепловізорів за кордоном. Також компанія вже передала на фронт понад 4000 бронежилетів і касок. Окрім того, очікується постачання дронів, квадрокоптерів і медичних засобів. Сумарно компанія передала для захисників України понад 100 тисяч бронежилетів, що закриває значну частину потреб військових. 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.