Тачки Метінвесту 11.01.2022 Читати 3 хв

Метінвест інвестує в оновлення автопарку фенольно-нафталінового виробництва АКХЗ

Для фенольно-нафталінового виробництва АКХЗ придбано сучасний одноковшовий фронтальний міні-навантажувач Bobcat S530. На оновлення автопарку Метінвест надіслав 2,4 мільйона гривень.

Навантажувач невеликий і компактний, але при цьому маневрений та продуктивний. Завдяки технічним можливостям машину можна використовувати на невеликих ділянках, а також бездоріжжя. Незважаючи на невеликі розміри, техніка виконуватиме чимало виробничих завдань.

Фахівці відзначають, що наявність повнокольорового дисплея полегшує управління та контроль за справністю обладнання. Якісна герметизація та шумоізоляція, а також оснащення кабіни регулятором температури повітря дозволяє працювати на навантажувачі з комфортом у будь-яку пору року.

Використовувати нову техніку планують для прибирання та благоустрою території підприємства. Завдяки дорожній щітці, машина здатна не лише вантажити сміття, а й підмітати дороги. У зимову пору року навантажувач розчищатиме сніг, також машину використовуватимуть при ямковому ремонті доріг для демонтажу старого асфальтового покриття. Раніше усі ці роботи виконувалися вручну. Новий навантажувач полегшить працю співробітників підприємства та підвищить ефективність робіт.