Модернізація 08.11.2021 Читати 4 хв

На ММКІ встановили нове обладнання німецької якості

У рамках модернізації обладнання газопідвищувальної станції газового цеху ММК імені Ілліча Групи Метінвест встановлено сім нових нагнітачів виробництва Piller Blowers & Compressors GmbH (Німеччина) з електродвигунами Siemens. Сума інвестицій у проект становила 34 млн гривень.

Завдання газових нагнітачів – стискати доменний газ шляхом підвищення його тиску для подальшого транспортування цехам-споживачам меткобінату: листопрокатного «1700», холодної прокатки, теплоелектроцентралі.

Нові агрегати обладнані датчиками вібрації та температури, а також системою контролю з автоматичним вимкненням по граничних значеннях. Кожен нагнітач марки Piller Blowers & Compressors GmbH (Німеччина) має більшу продуктивність, ніж його попередник - 75 тисяч кубометрів на годину.

Однією з особливостей пристроїв Piller є використання в них замість підшипників ковзання підшипників кочення. Завдяки чому надалі ми витрачатимемо значно менше часу та зусиль на їх обслуговування та проведення ремонтних робіт.

— Олександр ТРЕТЬЯКОВ, заступник начальника газового цеху за технологією ММК імені Ілліча Групи Метінвест.

Також мають переваги нові електродвигуни виробництва Siemens. Завдяки їм споживання електроенергії на транспортування доменного газу зменшиться до 20%.