Тачки Метінвесту 14.10.2020 Читати 3 хв

На ПівнГЗК відновлюють залізничний парк

Після капітального ремонту у Першотравневому кар'єрі Північного ГЗК ввели в експлуатацію двосекційний магістральний тепловоз 2ТЕ 10М.

Компанія Метінвест інвестувала в оновлення техніки понад 30 млн. гривень. У двох секціях відремонтували всі основні вузли та агрегати. Для ефективної роботи тягової машини відновили дизель, електро- та допоміжне обладнання. Капітально відремонтували кузов, головну раму та візки з колісними парами.

Для комфорту машиністів кабіну заново заскліли, встановили кондиціонер, антивібраційні крісла та побутові прилади. Відновлювальні роботи проходили на профільному локомотиворемонтному заводі у місті Даугавпілс (Латвія). Наразі там на ремонті знаходиться ще одна тягова машина Північного ГЗК.

«Для ефективної роботи комбінату розроблено стратегію відновлення залізничної техніки. Щороку на ремонтні заводи України та Європи ми відправляємо тепловози, електровози, думпкари, щоби продовжити термін їх експлуатації, створити на робочих місцях безпечні та комфортні умови праці. Лише 2020 року на капремонти обладнання, будівель та споруд комбінат направив 890 млн гривень. Роботи щодо оновлення залізничної техніки плануємо продовжити наступного року», - зазначив генеральний директор Північного ГЗК Андрій СКАЧКОВ.