Модернізація 19.01.2022 Читати 4 хв

На ПівнГЗК модернізують техобладнання збагачувальної фабрики

В рамках інвестиційної програми на рудозбагачувальній фабриці № 1 Північного ГЗК розпочали капітальний ремонт технологічної секції № 3-4. На відновлення обладнання Група Метінвест спрямувала понад 300 млн гривень.

В ході ремонту на секції замінять все технологічне обладнання - чотири млини, два класифікатори, два дешламатори та весь парк магнітних сепараторів. В планах також встановлення нових гідроциклонів та будівництво зумпфів. Паралельно з реконструкцією секції вдосконалюватимуть автоматизовану систему управління технологічним процесом.

Наразі на технологічній секції здійснюється демонтаж старого обладнання. Другим кроком реалізації масштабного проєкту буде відновлення залізобетонних конструкцій та посилення колон. Після чого прокладатимуть комунікації та встановлюватимуть сучасне обладнання.

Завдяки капітальному ремонту секції ми  створюємо умови для безаварійної роботи, підвищуємо ефективність виробництва, покращуємо якість концентрату. Для стабільної роботи Північного ГЗК ми продовжимо відновлення існуючої гірничої техніки та обладнання переробного комплексу. На ці цілі Група Метінвест спрямувала в 2022 році близько 1,7 млрд гривень. Перехід на сучасні технології дозволить  в повному обсязі виконати виробничу програму, поліпшити умови праці на робочих місцях.

— Андрій СКАЧКОВ, генеральний директор Північного ГЗК. 

Капітальний ремонт 3-4 технологічної секції планують здійснити за шість місяців.