Гуманітарна допомога 08.04.2022 Читати 4 хв

На Каметсталі працює хаб Гуманітарного проєкту «Рятуємо життя»

Компанії Метінвест і ДТЕК у координації з Фондом Ріната Ахметова розгорнули гуманітарний проєкт «Рятуємо життя», щоб запобігти гуманітарній катастрофі. Разом із міжнародними партнерами організували закупівлю, доставлення та передачу їжі, ліків, товарів першої необхідності людям, котрі потребують допомоги.

У Кам’янському, як і в інших містах присутності компаній, працює гуманітарний хаб, до якого надходять вантажі з допомогою. Це товари першої необхідності, харчі та ліки. А волонтери – співробітники Каметсталі – розвантажують, збирають, сортують і розподіляють гуманітарну допомогу туди, де вона найбільш потрібна.

«З перших днів війни Метінвест у координації з Фондом Ріната Ахметова почав системно допомагати українцям. Кожного дня ми відчуваємо потужну підтримку, яка надається містянам і нашому колективу. Своєю чергою ми також на повну включилися за соціальним напрямом – приймаємо біженців, доставляємо ліки в міські лікарні, формуємо продуктові набори», – зазначив генеральний директор Каметсталі Дмитро ЛИППА.

Більше інформації про гуманітарний проєкт «Рятуємо життя» читайте на сайті.

Після сортування важливий вантаж відправляється в міста, де жителі та сім’ї вимушених переселенців потребують негайної допомоги. По-друге, формується стратегічний запас для соціально незахищених верств населення міста, працівників підприємства. Наразі на Каметсталі вже сформовано 4560 таких наборів, і робота триває.

Днями гуманітарний хаб Каметсталі відвідав директор з охорони праці та промислової безпеки, охорони здоров'я й навколишнього середовища Операційної дирекції Групи Метінвест Павло Узбек.

Фондом Ріната Ахметова та Метінвестом за короткий проміжок часу проведено колосальну роботу. Бачимо це на прикладі Каметсталі. Сюди менш ніж за місяць надійшли значні обсяги гуманітарної допомоги. Це злагоджена, чітка робота всіх учасників процесу, всіх співробітників, залучених до доставлення, приймання, сортування та видачі її тим, хто потребує допомоги.

— Павло УЗБЕК.

Павло Узбек також зазначив, що Фонд Ріната Ахметова доправив до 17 лікарень України ліки й медичне приладдя на суму 30 млн гривень. Лікарням Кам’янського також були передані медикаменти на суму понад 5 млн гривень. Це справжня допомога як для працівників підприємств, так і для містян. Системна робота з забезпечення центрів медичної допомоги триває.

Загалом, від початку війни бізнеси SCM, до складу яких входять компанії Метінвест і ДТЕК, у координації з Фондом Ріната Ахметова надали Україні та українцям допомогу на 1,4 млрд грн. Зокрема, в цю суму входить гуманітарна допомога цивільним (харчові продукти, ліки, речі першої потреби, евакуація, шелтери тощо), а також підтримка ЗСУ і ТрО в десятках міст (одяг, засоби індивідуального захисту, аптечки тощо).

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.