Модернізація 11.01.2022 Читати 3 хв

На Інгулецькому ГЗК відновлюють парк залізничного транспорту

Після капітального ремонту до Інгулецького кар’єру повернувся тяговий агрегат ОПЭ-1АМ. На відновлення техніки Група Метінвест спрямувала 26 млн гривень.

Капітальні ремонти і сервісне обслуговування транспорту, задіяного на перевезенні гірничої маси, є важливою складовою програми модернізації виробництва Інгулецького ГЗК. У залізничному цеху став до роботи відновлений електровоз ОПЭ-1АМ № 37. У машині відновили екіпажну частину, кузов та раму, відремонтували гальмівне та пневматичне обладнання. Повністю замінили  кабельно-провідникову мережу, контрольно-вимірювальні прилади та допоміжне устаткування.

Для покращення умов праці машиністів у кабіні електровозу встановили два кондиціонери, а для безпеки змонтували нову систему пожежогасіння і сигналізації. Роботи з реконструкції та заміни основних вузлів і механізмів тягового агрегату провели на Конотопському ремонтному заводі. Монтаж дахового обладнання і пусконалагоджувальні роботи виконали фахівці залізничної служби Інгулецького комбінату.

Після обкатки та промислових випробувань тяговий агрегат передали бригаді досвідчених машиністів цеху. Нині він виконує свою головну функцію – вивозить розкривні породи з Інгулецького кар’єру. За словами фахівців, капітальний ремонт дозволить значно збільшити термін експлуатації електровозу та забезпечити ефективність його роботи з транспортування гірничої маси.

У 2021 році на проведення крупних капітальних ремонтів гірничої техніки та основного технологічного обладнання Інгулецького ГЗК Група Метінвест спрямувала близько 235 млн гривень.