Модернізація 07.10.2021 Читати 4 хв

На ІнГЗК капітально ремонтують кар’єрну техніку

В Інгулецькому кар’єрі завершили капітальний ремонт гідравлічного екскаватора HITACHI ЕХ 3600. На модернізацію гірничої техніки Група Метінвест спрямувала 17 млн гривень. 

Велетень HITACHI з новими силами повернувся до звичної роботи – відвантаження гірничої маси в Інгулецькому кар’єрі. Екскаватору провели капітальний ремонт із заміною основних вузлів і механізмів. 

Відновлення гірничої машини тривало 18 днів. За цей час спеціалісти провели заміну основних насосів, радіатора, гідромотора, відремонтували редуктор привода насосів та гідроциліндрів. Усі  ремонтні роботи буди виконані в запланований час і з дотриманням правил промислової безпеки та охорони праці. Фахівці стверджують, після капремонту значно підвищиться продуктивність роботи техніки.

Відремонтовану машину повернули екіпажу. Машиністи працюватимуть на екскаваторі та проводитимуть йому щозмінне технічне обслуговування. Запевняють, машина їм знайома, тому дрібні неполадки зможуть виправити самостійно.

Для зручності екіпажу екскаватора в кабіні встановили додатковий монітор. А щоб робота вночі була більш ефективною, зовні на машину встановили два додаткових потужних прожектора.



Головний фактор успішного ремонту – це професійність ремонтної бригади і тісна взаємодія з екіпажем. Дуже важливим є грамотне планування ходу робіт і організація їх проведення. Бережлива експлуатація техніки і належний догляд за нею сприятимуть стабільній роботі обладнання, скоротять час технічних простоїв і забезпечать виконання виробничої програми.

директор з інжинірингу Інгулецького ГЗК Ігор НЕМЧЕНКО.

Екскаватор HITACHI ЕХ 3600 – єдиний представник такої моделі в Інгулецькому кар’єрі. На відміну від більшості екскаваторів він має дизельний, а не електричний двигун, що робить його більш мобільним. Об’єм ковша цієї машини становить 15,5 м3. Для того, щоб завантажити 130-тонний самоскид, екскаватору достатньо близько 3 хвилин часу і 4-5 наповнених ківшів. Виробнича потужність цієї техніки  дозволяє їй відвантажувати близько 180 тис м3 гірничої маси щомісяця.