Модернізація 21.10.2021 Читати 5 хв

На ДКХЗ ремонтують нагрівальну піч

У прокатному цеху металургійного підрозділу ДКХЗ капітально ремонтують нагрівальну піч №2. На ремонт обладнання Метінвест направить понад 23 млн. гривень.

Ремонтні роботи проводять на основній виробничій ділянці – трубозаготівельній. Під час ремонту буде замінено зношені металоконструкції, газопровід, металевий та керамічний рекуператори, вогнетривку цегляну кладку. Фахівці встановлять нові лінзові компенсатори та інше обладнання.

– Для Метінвесту планомірне відновлення основного обладнання виробничих ділянок у металургійному підрозділі ДКХЗ – одне з найважливіших завдань. Ми плануємо поетапну та якісну заміну обладнання на всіх межах виробництва. Наразі на підприємстві продовжуються капітальні ремонти агломашини №11 та тракту подачі палива в агломераційному цеху та оновлення повітронагрівачів двох доменних печей. Такий системний підхід сприяє стабільній та продуктивній роботі виробничих потужностей, дає можливість виробляти якісну та конкурентоспроможну продукцію, покращувати умови праці виробничого персоналу, – Дмитро ЛІППА, генеральний директор Дніпровського КХЗ.   

Очікується, що після відновлення нагрівальної печі №2 збільшиться її стійкість та міжремонтний цикл. До того ж, скоротиться час підготовки агрегату для роботи з нагріванням стандартних заготовок, покращиться гнучкість налаштування нагрівання заготовки малого перерізу та слябів, завдяки чому зменшиться енергоспоживання.