Наразі ця сторінка ще не доступна українською
Важлива новина 03.03.2022 Читати 5 хв

На АКХЗ відкрили пункт збирання допомоги постраждалим під час війни

Молодіжна організація Авдіївського коксохімічного заводу організувала пункти збирання гуманітарної допомоги. Співробітники АКХЗ разом з іншими жителями Авдіївки та Нью-Йорка вже приносять сюди повні пакети речей: теплий одяг для дітей і дорослих, взуття, ковдри тощо

Авдіївський коксохімічний завод превентивно збирає гуманітарну допомогу для всіх, хто може її потребувати – працівників, їхніх сімей, ветеранів заводу.

– Ми дуже сподіваємося, що зібрані речі не знадобляться жителям нашого міста, – каже голова молодіжної організації АКХЗ Вікторія ШЕРЕКІНА. – І ми передамо гуманітарну допомогу жителям інших міст, будинки яких постраждали від обстрілів або відправимо в інтернат у Нью-Йорку. Так чи інакше, приходьте до пунктів збирання, приносьте речі – представники заводської молодіжки приймають гуманітарку щодня. Нумо допомагати один одному!

Нагадаємо, що молодіжні організації Групи Метінвест оголосили про відкриття пунктів збирання допомоги громадянам, чиє житло було пошкоджене внаслідок військової агресії проти України. Зараз такі пункти працюють у Запоріжжі, Кривому Розі, Покровську, Мирнограді та Кам'янському.