Кар'єра 14.01.2022 Читати 4 хв

Молоді лідери Метінвесту працюють над проєктами вдосконалення виробництва

У Кривому Розі відбулася зустріч учасників програми «Молоді лідери Метінвесту». Команди розробили проєкти, які допоможуть вдосконалити виробництво на місцевих підприємствах Групи Метінвест.

Учасники хакатону – співробітники компанії віком до 35 років, які подолали три етапи відбору: надіслали заявку на участь, подали пропозиції щодо операційних покращень та пройшли профільне тестування. Загалом у хакатонах змаглися близько 450 молодих спеціалістів підприємств Кривого Рогу, Запоріжжя, Маріуполя, Покровська, Авдіївки та Кам’янського. До участі вперше запросили співробітників іноземних підприємств Групи Метінвест.

Проєкт «Молоді лідери Метінвесту» надає співробітникам можливість продемонструвати свої знання та навички, вміння працювати у команді, шукати та впроваджувати альтернативні виробничі рішення. Кожен учасник отримує шанс долучитися до кадрового резерву підприємств, побудувати успішну кар’єру всередині компанії.

— Дмитро КРЯТ, директор з персоналу та соціальних питань Інгулецького ГЗК.

У криворізькому хакатоні взяли участь 80 молодих спеціалістів. Раніше молоді лідери також пройшли курс з управління проєктами: ознайомились із методологією дизайн-мислення та принципами роботи у командах, навчились майстерності підготовки та проведення презентацій.

Проєктні команди працювали за темами «Виробництво» та «Інжиніринг». У проєктах учасники враховували вимоги охорони праці, вартість реалізації рішення, вплив на довкілля та ефективність. Експерти конкурсу додатково оцінювали інноваційність пропозицій команд. Обрати найефективніші рішення учасникам допомагали досвідчені ментори. Результати роботи у групах команди презентували перед експертним журі.

Учасники груп підійшли до вирішення завдання креативно: пропонували використовувати дрони, спеціальні реагенти для боротьби с з пилом та сучасне обладнання. Кожну ідею від команд у майбутньому можна реалізувати. Подібні заходи допомагають спеціалістам по-новому оцінювати виробничі задачі, обмінюватися досвідом, знаходити оптимальні рішення та застосовувати їх у роботі.

— Павло СЕДНЄВ, експерт, представник Інгулецького ГЗК.

Серед 13 команд журі обрало дев’ять найкращих. Колективи будуть працювати над розробкою своїх ідей протягом двох місяців. У фіналі найбільш перспективні проєкти учасники програми з українських та іноземних підприємств презентують керівництву Групи Метінвест. Запропоновані операційні рішення у майбутньому планують реалізувати на виробництві.

Лідери конкурсу проєктів отримають грошове заохочення. Крім того, на переможців очікує грант університету Метінвест Політехніка.

Нагадаємо, що Метінвест Політехніка – перший в Україні недержавний гірничо-металургійний університет. У вересні 2022 року виш розпочне навчання 310 бакалаврів та 240 магістрів. Висококваліфікований викладацький склад вже розробив сучасні освітні програми, а заклад отримав необхідні ліцензії Міністерства освіти і науки України. Студенти будуть навчатися за дев’ятьма спеціальностями.