Важлива новина 20.03.2022 Читати 4 хв

Метінвест спільно з партнерами розпочав виробництво мінібастіонів для тероборони та ЗСУ

Група Метінвест спільно з АВ метал груп і Заводом решіткового настилу ZRN почала виробляти бастіони для підрозділів ЗСУ й територіальної оборони.

Bastion – це сучасна бар'єрна конструкція, різновид габіону, що використовується як просте фортифікаційне укріплення. В межах міст споруджується для створення вогневих позицій, пропускних пунктів і захисних бар'єрів. На відкритих територіях допомагає швидко огороджувати намети, закривати техніку та склади боєзапасів. 

Для виготовлення бастіонів Метінвест надав 20 тонн катанки, а виробники розробили технологічні карти, підготували й випробували тестові зразки бастіонів і вже готові виробляти захисні споруди для потреб армії та ТРО – безплатно чи за собівартістю матеріалів.

ФАКТ

Bastion – тимчасове або напівстаціонарне укріплення, бар’єр проти вибухів чи стрілецької зброї. В основі конструкції мобільних бастіонів – дротяний каркас із сітки та універсальний полотняний мішок-контейнер, який заповнюється піском або ґрунтом за допомогою навантажувача. На відміну від мішків із піском, bastion завдовжки до кількох сотень метрів може бути розгорнутий і підготовлений до наповнення протягом кількох хвилин. 

Раніше Група Метінвест уже виділила 10 мільйонів євро на закупівлю засобів захисту для територіальної оборони. На ці гроші придбають бронежилети, каски й аптечки. Перша партія закупівлі – приблизно 3 тис. бронежилетів і 500 аптечок – уже прямує до України.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.