Працевлаштування 05.05.2022 Читати 5 хв

Метінвест Покровськвугілля стабільно працює та запрошує гірників на роботу

Попри війну, підприємства компанії Метінвест Покровськвугілля невпинно працюють. У шахтоуправлінні «Покровське» продовжується видобуток такого важливого для металургійної промисловості України вугілля. Ба більше, обсяги готові нарощувати, тож на підприємстві відновлено прийняття на роботу. 

Начальниця відділу найму Метінвест Покровськвугілля Юлія ЦИКЛАДЗЕ розповідає, що наразі найактуальнішими вакансіями залишаються гірники, гірники з ремонту гірничих виробок, машиністи підземних установок, гірники очисного вибою, прохідники й машиністи гірничо-виїмкових машин.

Центр кар’єри тимчасово переїхав на територію шахтоуправління «Покровське». Щоденно тут приймають охочих працювати й отримувати гідну зарплату. У черзі – переважно чоловіки, які прагнуть забезпечувати свої родини та бути впевненими в завтрашньому дні.

– Зараз роботу складно знайти. До цього я працював у Києві в будівельній сфері. Приїхав додому, коли почалася війна – не можу покинути своїх близьких. Мені подобається це підприємство своєю стабільністю, – зазначає Валентин КАЛАШНІКОВ.

– Я вже працював у шахтоуправлінні «Покровське», потім – на шахті «Україна», але вирішив повернутись, – розповідає Олександр ЛЕСІВ. – Бо там не платять, металу немає, на шахту не дають ніякого обладнання. А це єдине підприємство, де тепер можна заробляти.

– Останнім часом працював на шахті «1-3 Новогродівська». Приїхав сюди, тому що там зараз важкі часи, роботи немає. Взагалі сьогодні в нашому регіоні працевлаштуватися складно,– каже Віталій ПАЛЬКО.

Є робота у вугільній сфері і для жінок. Сюди можуть звернутися ті, хто через війну залишився без заробітку.

– Раніше працювала в дитячому садочку, але він закрився, тож роботи немає, – поділилася ситуацією Катерина ДЖАВАХ. – Я прийшла на це підприємство, тому що тут офіційне працевлаштування та стабільна зарплата.

Відчувають підтримку й ті, хто втік від війни та змушений заново розпочинати життя. Переселенців також чекають у ШУ «Покровське». Олена РАЖНІКОВА приїхала до регіону з Маріуполя, де також працювала на одному з підприємств Метінвесту. Компанія допомогла працевлаштуватися і на новому місці.

– У Центрі кар'єри запропонували роботу і мені, і чоловікові. Звернулися сюди, бо більше ніде роботи немає, – каже Олена РАЖНІКОВА.

На роботу приймають усіх, хто має бажання працювати, незалежно від наявного досвіду. Зараз формуються групи для безплатного навчання. З першого дня його проходження людина отримує офіційне працевлаштування й нарахування заробітної плати. У шахтоуправлінні «Покровське» під час дії воєнного стану до основної зарплати нараховується додатково ще 50 відсотків. Гроші робітникам виплачують стабільно, без затримок. Усіх, хто має бажання працювати, чекають у Центрі кар’єри.

– Центр кар'єри Метінвест Покровськвугілля тимчасово змінив локацію: зараз ми перебуваємо в ШУ «Покровське». Про всі актуальні вакансії, заробітну плату, умови праці можна дізнатися, звернувшись за номером гарячої лінії 0800-302-400, – повідомила начальниця відділу найму Юлія ЦИКЛАДЗЕ.

Підприємства компанії Метінвест Покровськвугілля дають своїм співробітникам гідну зарплату, соціальні гарантії та можливість кар’єрного росту. А разом усе це – впевненість у завтрашньому дні, навіть у такі нелегкі для нашої країни часи. 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.