Наразі ця сторінка ще не доступна українською
Важлива новина 03.03.2022 Читати 4 хв

Метінвест у Запоріжжі надає допомогу вимушеним переселенцям

У Запоріжжі вимушених переселенців прихистив санаторій на Хортиці.

Запоріжжя приймає вимушених переселенців. Гуманітарний центр компанії Метінвест у Запоріжжі взяв на себе забезпечення проживання й харчування на базі санаторія-профілакторія на Хортиці. Людей забезпечують усім необхідним.

«Комбінат узяв на себе всі витрати на проживання та харчування 40 жителів інших міст. Зараз молодіжна організація повністю підтримує зв’язок із кожним переселенцем. Оголошено збір гуманітарної допомоги та оперативне доставлення тим, хто її потребує. Ми максимально допомагаємо всім вимушеним переселенцям і продовжуватимемо надавати підтримку. Зараз ми також очікуємо з міста Маріуполя, з інших міст України десятки людей. Надаватимемо їм максимально всю необхідну допомогу», – зазначив директор з операційних поліпшень ПАТ «Запоріжсталь» Олександр БОРИСОВ.

Зазначимо, що Молодіжна організація «Молодь Метінвесту» також створила пункт збирання гуманітарної допомоги для вимушених переселенців і тих, хто цього потребує.

Гуманітарну допомогу можна приносити з 8:00 до 17:00 за адресами: БК «Металургів», каб. 128 та в гуртожиток «Запоріжвогнетриву» – вул. Історична, 37. Пункти гуманітарної допомоги будуть працювати щоденно, без вихідних. Дорогі українці, долучайтеся до спільної справи.