КСВ 27.11.2020 Читати 4 хв

Метінвест продовжує облаштовувати села Широківської громади

У смт Широке та с. Шестерня замінили зупинки громадського транспорту. Роботи виконані в межах угоди про співпрацю між Інгулецьким ГЗК і територіальною громадою. Раніше роль зупинки виконували «хатинки» з металевих листів, які за роки експлуатації заіржавіли, у них утворилися дірки. А сама конструкція не давала достатнього кута огляду. Через наклеєні оголошення зупинки втратили естетичну привабливість.

У Шестерні спеціально облаштованого місця взагалі не було. Чекати на транспорт доводилося посеред пустиря. Тому встановлення нових інфраструктурних об'єктів було актуальним. Нові зупинні комплекси обшиті металевими листами, що дозволить захиститись від негоди. Також упорядкували прилеглу територію. Замість бруду мешканці отримали чисту, ошатну плитку. А для оголошень облаштували спеціальний стенд.

«Завдяки підтримці Метінвесту вдається розв'язувати важливі питання громади. Серед них – розвиток інфраструктури. У селах Широківщини упорядкували дороги, облаштували місця для відпочинку й активного дозвілля. Цього року нам вдалося вирішити гостре питання з підтопленням будинків. Реалізовано проєкт з розчищення русла річки Бакаєць. Тому жителі можуть почуватися в безпеці та не хвилюватися через зливи, які можуть вивести річку з берегів», – наголосив голова Широківської сільради Олександр КОКУЛЬ.

Компанія Метінвест підтримала громади в боротьбі з пандемією COVID-19. Лікарні отримали експрес-тести для виявлення коронавірусу, захисні костюми й апарати ШВЛ. А ГО «Криворізький фонд майбутнього» спільно з волонтерами шила маски для людей похилого віку та медиків громади.

«Цього року «Криворізький фонд майбутнього» відзначає дворіччя. І одне з наших досягнень за цей час – розширення географії роботи. Ми координуємо реалізацію проєктів у межах угоди про співпрацю між компанією Метінвест і територіальними громадами. Кожен втілений проєкт – це результат тісної взаємодії, спілкування всіх сторін: безпосередньо мешканців, адміністрації громад, керівництва промислових підприємств і менеджерів КФМ. Такий підхід дозволяє втілювати важливі, потрібні ініціативи», – наголосила директорка ГО «Криворізький фонд майбутнього» Олена ЛЕЩЕНКО.