Гуманітарна допомога 27.04.2022 Читати 3 хв

Криворізькі лікарні отримали медикаменти від Групи Метінвест і Фонду Ріната Ахметова

До лікарень Кривого Рогу, які працюють у режимі шпиталів, надійшла третя партія медикаментів від Метінвесту та Фонду Ріната Ахметова. 

У гуманітарному вантажі – найнеобхідніше для лікування поранень і травм: шовний матеріал, стерильні хірургічні інструменти й рукавички, ізотонічні розчини, інфузійні антибіотики, протизапальні та знеболювальні препарати. Загалом протягом квітня Кривий Ріг отримав 150 найменувань і приблизно 260 тисяч упаковок ліків та медвиробів.

– Від початку військової агресії у Кривому Розі визначили опорні лікарні, які натепер виконують функцію шпиталів. У них допомагають пораненим українським військовим і цивільному населенню. Для проведення якісного лікування медикам потрібні як стандартні препарати, так і більш специфічні. Тому ми системно постачаємо необхідні ліки саме в ці медичні заклади, – зазначив генеральний директор Інгулецького ГЗК Групи Метінвест Олександр ГЕРАСИМЧУК


Медичні гумвантажі поповнили міський резервний запас ліків, який створюють у Кривому Розі за завданням військової адміністрації. 

– Ми вдячні компанії Метінвест, яка сьогодні допомагає забезпечити шпиталі необхідними препаратами й інструментами для якісного лікування та якнайшвидшого одужання наших пацієнтів, – прокоментував в.о. директора Криворізької міської лікарні № 17 Юрій ЧОРНОВОЛ.

Раніше Група Метінвест у координації з управлінням охорони здоров’я Кривого Рогу опрацювали запит лікарень та визначили перелік необхідних медикаментів. Наступне постачання лікарських засобів також формуватимуться на основі актуальних запитів медичних закладів.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.