Продукція 01.10.2021 Читати 3 хв

Якість прокату Азовсталі

У рельсобалочний цех меткомбінату Азовсталь Групи Метінвест закупили два мобільні пірометри «Dias Pyrospot DG 80 NV» для вдосконалення контролю нагріву методичних печей та дотримання температурного режиму у виробничих процесах. Інвестиції становили 200 тис грн.

Нові гаджети допоможуть точково перевіряти стінки печі із зовнішнього боку та знаходити місця тепловтрат. Виходячи з отриманих даних, співробітники зможуть своєчасно їх усунути за допомогою додаткової теплоізоляції або оновлення футерування.

Крім того, переносні пірометри корисні при вимірюванні температури на колодязях уповільненого охолодження та для визначення температури по всій довжині розкочування на станах «1000» і «800».

Раніше у технологічному процесі ми спиралися на показання стаціонарних приладів, які зчитують інформацію із встановлених у певному місці термопар та датчиків. Наразі з'явилася можливість в оперативному порядку проводити виміри температур та вносити коригування в режими нагріву. Такі швидкість та точність даних та коригування дозволять покращити якість виробленої продукції.

— Дмитро РОМАНЕНКО, відзначив майстер рейкобалочного цеху Азовсталі