Тачки Метінвесту 17.11.2020 Читати 4 хв

ІнГЗК придбав новий буровий верстат

У кар'єрі ІнГЗК компанії Метінвест ввели в експлуатацію новий буровий верстат Epiroc DM75E. Обладнання вартістю 35 млн. грн. працює на горизонті -75 метрів. Верстат призначений для буріння вертикальних та похилих свердловин та розрахований на буріння максимальної глибини 54 метрів. Нова техніка впорається з бурінням свердловини за 70 хвилин, а техніці, що діє, для таких завдань потрібно не менше двох годин.

Таким чином, за зміну верстат може зробити близько дев'яти свердловин. Техніка важить понад 85 тонн. Висота щогли становить 18 метрів. Кабіна машиніста - теплоізольована та герметична, з широким кутом огляду, регульованим сидінням, потужним кондиціонером та автоматичною системою пожежогасіння. Інформація про параметри роботи бурового верстата виводиться на багатофункціональний дисплей, а керування здійснюється за допомогою джойстика. Для роботи в умовах поганої видимості верстат обладнано спеціальними галогеновими лампами.

«Одним із важливих напрямків роботи Метінвесту є покращення умов праці для співробітників. І інвестиції у оновлення парку техніки сприяють цьому. Гірські машини, які купуємо для Інгулецького ГЗК, мають підвищену шумо- та віброізоляцію, вони оснащені комфортними робочими місцями для зручності машиністів. А високотехнологічна «начинка» дозволяє відстежувати будь-які зміни у роботі та оперативно реагувати на них. Інвестиції в оновлення парку гірничої техніки допомагають нам залишатися лідером у галузі, відбудувати сучасне виробництво, незважаючи на всі виклики, пов'язані з кризою в галузі та форс-мажорами через пандемію COVID-19», – зазначив генеральний директор Інгулецького ГЗК компанії Метінвест Олександр ГЕРАСИМЧУК.