11.11.2016 Читати 4 хв

Інгулецький ГЗК допомагає облаштовувати дворики Кривого Рогу

Завдяки перемозі у соціальній програмі Метінвесту «Місто – нашими руками» у житловому масиві Інгулець з'явилися дві оновлені прибудинкові території. Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат виділив 250 тис. грн на їхнє облаштування. Автори проектів – керівники місцевих ОСББ Олена Крошка та Людмила Власик комплексно підійшли до реалізації своїх ідей.

Завдяки активному залученню мешканців багатоквартирних будинків у дворах на вулиці Недєліна, 55 та проспекті Перемоги, 9 з'явилися зони відпочинку. Встановлено близько десятка сучасних ігрових та спортивних снарядів, які виготовлені з якісних та безпечних матеріалів. Раніше умов для дозвілля малечі не було – старі залізні ігрові конструкції більше нагадували металобрухт. Для старшого покоління встановлені лавки та альтанки.

Також відновлено зовнішнє освітлення, облаштовано автомобільне паркування та побутовий майданчик, розбито клумби, висаджено дерева. Сергій Жеребило, заступник голови Інгулецької районної у місті ради: – Завдяки програмі соціального партнерства Метінвесту та Кривого Рогу значно покращується інфраструктура.

А конкурс проектів "Місто – нашими руками" допомагає здійснювати мрії мешканців. Здавалося б, дитячий майданчик – невеликий об'єкт, але він – частина загального благоустрою. Саме такі деталі роблять наше місто затишним. Олександр Герасимчук, генеральний директор Інгулецького ГЗК: – Коли люди горять якоюсь ідеєю, подвійно приємно їм допомагати. Інгульці саме такі. Вони знають, як зробити свій житловий масив краще, у них безліч ідей та проектів. При цьому самі беруть безпосередню участь у реалізації всього задуманого. А комбінат із задоволенням підтримує такі прагнення.