Важлива новина 18.03.2022 Читати 3 хв

Фонд Вадима Новинського надав допомогу на закупівлю захисту для тероборони Запоріжжя

Фонд Вадима Новинського  відгукнувся на заклик міської влади Запоріжжя щодо надання фінансової допомоги для закупівлі бронежилетів, касок та аптечок для підрозділів територіальної оборони. На рахунок благодійного фонду, створеного для цих потреб, перераховано $500 тис., що дозволило досягнути цільової суми – $1,15 млн.

На ці кошти в Європі у перевірених постачальників закуплено: 1000 бронежилетів, 1000 кулезахисних шоломів, 1000 медичних аптечок стандарту НАТО.

«Ми провели велику кількість перемовин із різними постачальниками та вже визначилися, з яким саме закордонним партнером ми будемо співпрацювати. На цей час завершується стадія надання дозвільних документів і погодження договорів та умов постачання»,  повідомив секретар міської ради Запоріжжя Анатолій КУРТЄВ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.