Важлива новина 27.03.2022 Читати 5 хв

Доброго вечора, ми з Метінвесту

Доброго вечора, ми з Метінвесту. Отже, ми працюємо. І продовжуємо робити все для перемоги.

На всіх фронтах: гуманітарна допомога, підтримка ЗСУ та тероборони і, звісно, виробництво. Що і як, розповідаю далі, відповідно до географії) Як завжди, це #багато_літер, але воно варте читання, як і того, щоб поділитися. Інформаційна підтримка та розповсюдження потрібні як ніколи.

Запоріжжя

ГУМАНІТАРНИЙ КОНВЕЄР ТА ОБЕРЕЖНИЙ ОПТИМІЗМ

Справжнісінький конвеєр з прийому, обробки та розповсюдження гуманітарної допомоги. Вчора до гуманітарного хабу прибула перша партія медикаментів на суму понад 30 млн.

Також цього тижня компанія перерахувала $500 тис. на закупівлю захисної амуніції та аптечок для тероборони Запоріжжя.

Днями через Центр координації гуманітарної місії Метінвесту пройшла перша 1000 тонн гуманітарної допомоги.

Запоріжсталь та інші запорізькі підприємства у режимі консервації. Так, підтримуємо обладнання, щоб швидко відновити роботу, а залізничники, до речі, завжди у справі.

І обережний оптимізм. В компанії розглядають можливість запуску цеху холодної прокатки Запоріжсталі. Але дуже важливе питання на сьогодні – логістика: порти закриті, немає можливості використовувати традиційні маршрути доставки продукції клієнтам. Тримаємо руку на пульсі, готуємось. Пряма мова ГД Запоріжсталі Олександра Мироненка.

***

Маріуполь

УКРАЇНСЬКИЙ

На жаль, організованої евакуації зробити неможливо. Російські військові зробили все, щоб унеможливити виїзд із міста – саме у бік України. І зараз блокують виїзд не тільки з міста, а й далі за маршрутом у напрямку Запоріжжя. Ми автобусами вивозили від передмість Бердянська і за будь-якої можливості продовжуємо це робити.

Місто, попри нелюдське поступове знищення, залишається українським, підприємства також. Ми зробили все необхідне, щоб не допустити техногенних аварій. І відновимо роботу тільки в Україні.

Приймаємо біженців та евакуйованих з Маріуполя. Сьогодні вночі зустріли в Запоріжжі автобуси з Бердянська. Загалом у містах присутності Метінвест організував понад 6000 тимчасових місць проживання.

Нещодавно на заході в Брюсселі HRD Азовсталі Іван Голтвенко включався онлайн і розповів про те, як рятувалися в місті, сам вибрався з-під блокади, як зараз допомагаємо і приймаємо у Запоріжжі – це не тільки про максимальне висвітлення злочинів Росії, це про необхідний міжнародний тиск для спасіння маріупольців, які досі залишаються у місті.

***

Авдіївка

СКЛАДНО

Російські війська обстрілюють місто. По заводу були попадання, ми відновлюємо, тимчасово змушені були припинити виробничий процес. Зберігаємо АКХЗ, тримаємо оборону.

***

Кривий Ріг

ВОРОГ ПОРУЧ, АЛЕ МИ ПРАЦЮЄМО

Рецепт «виробничих страв» від працівниць фабрики огрудкування ЦГЗК.

Працюють фахівці збагачувальної фабрики Центрального ГЗК.

В гірничотранспортному цеху № 1 ПівнГЗК одночасно реанімують три кузови 130-тонних автосамоскидів та здійснюють ремонт рами 180-тонного Caterpillar.

Кривий Ріг готується до сезону поливу. Для цього в ГТЦ № 2 Північного ГЗК приводять до ладу спецтехніку, яка допомагає з пилопригніченням.

Бульдозеристи гірничотранспортного цеху № 1 ПівнГЗК обслуговують 37 км доріг Першотравневого кар’єру – будують, ремонтують, зачищають забої.

В умовах воєнного часу ПівдГЗК стабільно працює, кожен співробітник докладає зусиль до цього.

***

Покровськ

ВИДАЄМО НА-ГОРА

Місяць гірники Метінвест Покровськвугілля працюють в умовах воєнного часу і не припиняють свій шлях до великого вугілля. Наразі його добувають у 5 забоях, ще один – в кількох кроках від запуску в експлуатаціюЧим зараз живе підприємство та як працює колектив, розповідають наші колеги.

Ми розуміємо, що успіх залежить від продовження виконання своїх щоденних обов’язків, так на дільниці насосних, компресорних та кранових установок ШУ «Покровське» цілодобово забезпечують життєдіяльність підрозділу.

А ще продовжуємо покращувати, крок за кроком) Наприклад, машиніст електровоза дільниці шахтного транспорту розробив спецпристрій для інформування робітників про наближення дизелевоза – безпека в роботі завжди пріоритет.

***

Кам'янське

СТАЛЬ + ДОПОМОГА

Металурги Каметсталь цілодобово забезпечують стабільне функціонування обладнання та випуск основних видів продукції.

Працюємо та впроваджуємо заходи для покращення технологічних процесів. Ремонтуємо за планом, тривають роботи з заміни заливального крана № 12 у конвертерному цеху.

Гуманітарна допомога також проводиться на декількох напрямках, нещодавно надійшов гуманітарний вантаж із продуктами харчування та речами першої необхідності, волонтери на базі хабу молодіжної організації підприємства створили місце для відпочинку з дітьми.

Чекаємо людей, які виїхали з Маріуполя, надаємо можливості тимчасового проживання та працевлаштування на підприємстві. Наразі є понад 150 таких вакансій. Як завжди, краще в прямій мові від генерального директора Каметсталі Дмитра Липпи.

***

Усе? Ні)) просто про все не розповісти))

Наприклад, Метінвест, ДТЕК, UMG та інші бізнеси SCM створюють національну та міжнародну мережу гуманітарних перевезень «Логістичний фронт України». Долучайтесь!

Або щоденна підтримка ЗСУ та ТО – десятки тисяч «їжаків», транспорт, катанка для hesco-бастіонів, захисна амуніція тощо. Окрема тема, завтра детально.

Все буде Україна!

Читайте та підписуйтесь на директора департаменту корпоративних комунікацій Групи Метінвест Oleg Davydenko у Facebook.