Тачки Метінвесту 24.11.2021 Читати 3 хв

Центральний ГЗК придбав сучасну дорожню техніку

На ЦГЗК розпочав роботу новий уніфікований автомобіль МАЗ, який використовують для прибирання снігу взимку та поливу вулиць влітку. Інвестиції Групи Метінвест у спецтехніку становлять 2,7 млн гривень.

Автомобіль оснащений десятикубовим розподільником для сипучих реагентів та ківшем  шириною 2,5 метри, що близько до ширини однієї дорожньої смуги. Взимку МАЗ будуть застосовувати для боротьбі з ожеледицею та снігом на технологічних і міських дорогах. Влітку устаткування замінять на цистерну місткістю 12-ть кубометрів для поливу доріг.

Вантажівка має сучасний двигун потужністю 227 кінських сил, який відповідає екологічним стандартам Євро-5.  Спецтехніка обладнана механічною дев’ятиступеневою коробкою передач. Автоматизована система управління дозволяє водієві перемикати режими роботи не відволікаючись від керування транспортним засобом. Кабіна авто обладнана системою опалення та зручним пневмосидінням. Встановлені широкоформатні дзеркала збільшують зону оглядовості. Для безпечного руху на дорозі та промислових майданчиках встановлені проблискові маячки.

Нагадаємо, що до 60-річчя Центрального гірничо-збагачувального комбінату компанія Метінвест придбала сучасний автобус Otokar Territo U для перевезення робочих.