Кар'єра 03.12.2021 Читати 4 хв

Азовстальці вибороли призові місця на всеукраїнському конкурсі зварювальників

У Києві відбувся XV відкритий конкурс зварювальників України «Золотий кубок Бенардосу-2021». Силами у зварювальній справі мірялися високопрофесійні зварювальники з усіх куточків України, у тому числі й співробітники маріупольського меткомбінату «Азовсталь» Групи «Метінвест». За підсумками змагань азовстальці вибороли призові місця одразу у кількох номінаціях.

На конкурсі «Золотий кубок Бенардосу-2021» меткомбінат «Азовсталь» представляли два досвідчені фахівці, які мають шостий кваліфікаційний розряд – електрозварювальник ручного зварювання газового цеху Денис Хало та електрогазозварник, зайнятий на різанні та ручному зварюванні цеху ремонту рухомого складу. Вони доводили свою майстерність у двох зварювальних компетенціях: «Ручне дугове зварювання покритим електродом» і «Дугове зварювання електродом, що плавиться, в активних газах».

Робота зварників оцінювалася компетентним журі за п'ятьма показниками – підготовка робочого місця та дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки, дотримання технології складання та зварювання контрольного з'єднання, якість шва за результатами зовнішнього огляду та вимірювання. Після цього зразки вирушали на рентген. При цьому саму роботу необхідно було виконати лише за 30 хвилин.

Учасники зізнаються, що боротьба за призові місця була напружена, але справедлива. За підсумками оцінювання Олександр Жилін показав відмінний результат – у номінації «Ручне дугове зварювання покритим електродом» він посів друге місце. Денис Хало завоював «золото» відразу в двох номінаціях – «Ручне дугове зварювання покритим електродом» і «Дугове зварювання електродом, що плавиться, в активних газах».

 

Намагався якнайкраще виконати роботу, не підвести меткомбінат. Моя перемога – це також заслуга моїх колег та наставників.

— Денис ХАЛО, електрозварювальник ручного зварювання газового цеху меткомбінату «Азовсталь».

Переможців конкурсу зварювальників України «Золотий кубок Бенардосу-2021» нагороджено цінними подарунками та грамотами.

 

Професіоналізм - це не просто прагнення досягати певного результату, а вміння його закріпити та примножити. Рік у рік співробітники меткомбінату кидають собі нові виклики та впевнено йдуть до мети. Доказ того, що зайняті призові місця на всеукраїнському конкурсі зварювальників «Золотий кубок Бенардосу-2021». Вітаю колег. Удачі та натхнення у подальших конкурсах.

— Іван ГОЛТВЕНКО, директор з персоналу та адміністрації меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест.