Техніка 03.11.2021 Читати 4 хв

Азовсталь інвестує у ремонт допоміжної техніки

У жовтні на меткомбінаті «Азовсталь» Групи Метінвест після трьох місяців ремонту ввели в експлуатацію перевантажувач Fuсhs MHL350. За цей час відремонтували основні вузли та механізми, у тому числі замінено двигун вартістю близько 800 тис. грн. Також покращено умови роботи в кабіні перевантажувача. Інвестиції у проект – 7,7 млн грн.

В управлінні безрейкового транспорту меткомбінату «Азовсталь» завершився тримісячний ремонт перевантажувача Fuсhs MHL350, який задіяний у перевантаженні металобрухту та чавунної чушки на ділянках конвертерного та доменного цехів.

Виконано великий обсяг робіт – замінено двигун внутрішнього згоряння, рукави високого тиску, приладову панель з блоком управління та монітором, магнітну станцію з усією електропроводкою, масляний радіатор та інші частини вантажопідйомної техніки.

Відремонтовано гідроциліндри стріли, поворотний редуктор та опорно-поворотний фланець. Покращені умови роботи і в кабіні машиніста перевантажувача – замінено лобове скло, відновлено все внутрішнє оснащення, включаючи систему мікроклімату кабіни.

Під час капітального ремонту перевантажувача було задіяно підрядні організації, що спеціалізуються на ремонті даної техніки. Найважчими та тривалими були роботи з відновлення опорно-поворотного фланця: в умовах управління безрейкового транспорту вони виконувались вперше і для цього були потрібні розробка індивідуального проекту та залучення фахівців різних галузей. Його відновлення проводили паралельно з рештою робіт.

— Віталій РЯЗАНОВ, майстер управління безрейкового транспорту меткомбінату "Азовсталь" Групи Метінвест.