В Україні день залізничника щорічно відзначається 4 листопада. Саме цього історичного дня 1861 року з Відня до залізничного вокзалу Львова прибув перший потяг «Ярослав». Він курсував між Віднем і Львовом, перетинаючи міста Краків і Перемишль. Цей день вважається початком сучасної історії залізниці в Україні.
Металургійний комбінат – наче місто в місті. Тут є свої вулиці й навіть своя залізниця. Приблизно 245 км залізничних колій Каметсталі, ніби артерії, зв’язують різні підрозділи комбінату. Між підрозділами курсують тепловози, які перевозять сировину, напівфабрикати, заготовки та готову продукцію. Щоб уся ця розгалужена система рейок, стрілкових переводів і рухомого складу працювала без збоїв, залучено 910 наполегливих фахівців управління залізничного транспорту. Завдяки спільній відповідальній праці машиністів тепловозів, укладачів поїздів, слюсарів з ремонту рухомого складу, приймальників, диспетчерів і монтерів колій, інженерів та економістів, чергових по станціях за десять місяців поточного року було перевезено понад 180 тисяч вагонів, а це приблизно 11 мільйонів тонн вантажів.
Робота залізничників на комбінаті є важливим елементом виробничого процесу. Своєчасне постачання сировини забезпечує безперервність технологічних ланцюжків, а підготовка до відправлення готової продукції – запорука надійних зв’язків підприємства та споживача.
Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.