This page hasn't been translated into English yet.
M.Student Champ 2/11/2022 Read 4 min

Встигни подати заявку на новий сезон кейс-чемпіонату M.Student Champ

Триває реєстрація студентів, які бажають взяти участь у кейс-чемпіонаті M.Student Champ від Групи Метінвест, до онлайн-відкриття шостого чемпіонського сезону залишилося чотири дні. Фіналісти та переможці проекту отримають грошові призи. Призовий фонд чемпіонату M.Student Champ від Групи Метінвест – понад 100 тисяч гривень.

Урочисте онлайн-відкриття шостого сезону освітнього проекту для студентів не молодших за третій курс та випускників університетів, які закінчили вуз менше року тому, а також для учнів четвертих курсів технікумів та коледжів, відбудеться 15 лютого о 15:00. Приєднатись до нього можна буде на каналі Метінвест в YouTube за посиланням.

Студенти, які бажають брати участь у програмі самостійно або командою до трьох осіб, мають заповнити анкети та вибрати кейс. Понад 130 реальних кейсів від 21 підприємства у восьми містах України вже чекають на амбітну молодь, яка готова спробувати свої сили та перевірити знання.

Дізнатися більше подробиць, ознайомитись з етапами кейс-чемпіонату та оформити заявку на участь можна на сайті M.Student Champ по ссылке.

Під час роботи над вибраними кейсами необхідно буде відвідувати підприємства, спілкуватися з менторами, шукати, розробляти та застосовувати оригінальні нестандартні підходи. Наприклад, учасникам з Маріуполя запропонують реальні виробничі завдання, для вирішення яких потрібно буде згенерувати нові ідеї та пропозиції удосконалення технологічних процесів меткомбінатів імені Ілліча та «Азовсталь» Групи Метінвест, ремонтного підприємства «Метінвест-Промсервіс» та Маріупольського ремонтно-механічного заводу.

Кейс-чемпіонат M.Student Champ відкриває для майбутніх молодих фахівців чудові можливості набути практичних навичок у обраній професії, попрацювати над вирішенням виробничих завдань із експертами вищого класу. Кожен учасник отримає безцінний досвід, знання та враження. Найактивніших та мотивованих підприємство запросить на роботу чи подальше стажування.

— Іван ГОЛТВЕНКО, директор з персоналу та адміністрації МК «Азовсталь» Групи Метінвест. 

Оцінюватиме фінальні рішення учасників експертне журі, до складу якого увійдуть провідні фахівці, директори функцій та топ-менеджери Групи Метінвест.