This page hasn't been translated into English yet.
CSR 8/9/2023 Read 5 min

У дитсадках та школах Покровська за підтримки Метінвесту облаштовують укриття

У Покровську за підтримки Метінвесту почалась підготовка дитячих закладів до чергового навчального року. Спільно з Покровською ВЦА йде облаштування підвальних приміщень шкіл та дитсадків під повноцінні укриття. Також триває ремонт у відділенні неонатології Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування.

– Укриття в дитячих садочках робляться згідно зі спеціальними нормами. Підрядники дуже ретельно і якісно підійшли до втілення цього проєкту. В деяких будівлях буде зроблено гідроізоляцію, щоб уникнути підтоплення. Це займе час, але безпека дітей понад усе. Разом з відділом освіти ми подбали про простір, де малюки зможуть перечекати повітряну тривогу в ігровій формі, – каже заступниця керівника Покровської ВЦА Маргарита ІДРІСОВА.

Завідувачка відділу освіти Любов Воротинцева також відмічає, що за час російської агресії діти скучили за живим спілкуванням. Тому було прийнято рішення розпочати підготовку до очного навчання. Дата відкриття закладів освіти ще не визначена. Це буде залежати від ситуації в регіоні. Але вже зараз треба подбати про облаштування найпростіших укриттів.

– Ми дуже вдячні Групі Метінвест за те, що вона долучилась до фінансування цього проекту. У шести закладах освіти вже розпочато ремонтні роботи та є перші результати. Два найбільших садки можуть розмістити у майбутніх укриттях всіх дітей, які будуть їх відвідувати, а також персонал. Ми намагались обирати заклади у всіх районах міста для того, щоб мешканцям було зручно залишати дітей, – говорить Любов ВОРОТИНЦЕВА.

Також Група Метінвест допомогла розв'язати питання з організацією відділення другого етапу виходжування недоношених дітей у відділенні неонатології Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування. Щоб остаточно поставити крапку не вистачало грошей. На сьогодні таке відділення вже створено, йде набір та навчання медичного персоналу. Що стосується приміщення, то вже у вересні воно буде готово після ремонту. А у жовтні там очікують перших немовлят.

ЦИФРА

16 млн грн  Метінвест інвестує на реалізацію проєктів облаштування укриттів та ремонт у відділенні неонатології Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування

– За першу половину цього року Покровське відділення неонатології прийняло понад дев’ятсот дітей. Попит у створенні відділення другого етапу виходжування недоношених малюків надзвичайний. А завдяки компанії Метінвест, яка виділила кошти на ремонт та медичне обладнання, нам вдалось розв'язати довготривалу проблему, – констатує директор Покровської КЛІЛ Юрій БОРОДІН.

– Гадаю, що на початку жовтня ми відкриємо нове відділення та побачимо які чудові умови будуть створені для виходжування немовлят. Що стосується навчальних закладів, то ми побули на шести об’єктах й побачили, що перший з них буде готовий вже на початку вересня. Ще три садочки зможуть прийняти дітей на початку жовтня. Будемо намагатись відкрити їх якомога скоріше, щоб батьки змогли працювати та не хвилюватись за безпеку своїх малюків. Саме для цього компанія Метінвест інвестує більше ніж шістнадцять мільйонів гривень. Все робиться якісно, безпечно та згідно зі спеціальними нормами, - зазначив операційний директор Групи Метінвест Олександр МИРОНЕНКО.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.