This page hasn't been translated into English yet.
CSR 8/30/2021 Read 4 min

Стипендії від Метінвесту: технічні спеціальності у пріоритеті

Група «Метінвест» продовжує створювати можливості для розвитку технічної освіти в Україні. Компанія стратегічно підходить до реалізації ініціатив щодо роботи зі школярами та студентами. У новому навчальному році металурги запустили стипендіальну програму для студентів училищ, коледжів та ліцеїв.

З 1 вересня на додаток до основної стипендії фінансовий стимул від Групи Метінвест у розмірі від 700 до 1200 гривень отримуватимуть студенти п'яти ключових навчальних закладів-партнерів підприємств компанії. У програмі беруть участь Маріупольське вище металургійне професійне училище, Маріупольський центр професійно-технічної освіти, Маріупольський професійний ліцей автотранспорту, Маріупольський професійний машинобудівний ліцей, Маріупольський професійний політехнічний коледж ПДТУ, які підписали Меморандум про співпрацю.

- На першому курсі стипендію від Групи Метінвест отримають усі, хто обрав професії та спеціальності, які беруть участь у стипендіальній програмі, – зазначила в.о. директора з персоналу та соціальних питань ММКІ Олена Кондалова. – Починаючи з другого, третього курсу, наявність стипендії та її розмір залежатимуть від успішності студента в освоєнні теорії та практики.

Продовжиться стипендіальна програма і для студентів вишів, але за новими правилами. Група Метінвест розглядає студентів та випускників профільних вишів як кадровий резерв для ключових посадових позицій на підприємствах компанії і тому фокусується на найкращих студентах, які зможуть брати участь у конкурсі на вакантні позиції.

Прийнято рішення мотивувати стипендіями в рамках пріоритетності винятково найкращих студентів вузів, які проявляють себе не лише у класичному навчанні, а й беруть активну участь у програмах компанії.

Високі вимоги дозволять заохочувати наших потенційних співробітників, які зможуть зайняти відповідні робочі місця та згодом побудувати успішну кар'єру на підприємствах компанії, – наголосив директор з персоналу та адміністрації Азовсталі Іван Голтвенко.

Нагадаємо, щоб вивести технічну освіту в Україні на новий рівень, повернути її престижність, Група Метінвест будує перший недержавний гірничо-металургійний університет Метінвест Політехніка.