This page hasn't been translated into English yet.
Career 8/12/2021 Read 3 min

Інгулецький ГЗК підтримує майбутніх гірників

Цього навчального року на Інгулецькому ГЗК Групи Метінвест пройшли оплачувану виробничу практику 68 студентів Інгулецького професійного коледжу Криворізького національного університету. Молодь працювала у цехах підприємства та освоювала на практиці майбутні професії.

В Інгулецькому коледжі студенти отримують основні спеціальності гірничодобувної галузі: відкрита розробка та збагачення корисних копалин, експлуатація та ремонт гірничого обладнання та автоматичних пристроїв, прикладна екологія. Щорічно студенти четвертого курсу проходять на ІнГЗК практику з здобуття робітничої професії, технологічну та переддипломну.

Ми надаємо молоді можливість на практиці розібратися в особливостях обраної спеціальності, переконатися у правильності вибору. Від того, як ми зможемо зацікавити майбутніх фахівців та передати любов до професії, залежить, які працівники приєднаються до команди Метінвесту завтра. Ми хочемо, щоб на Інгулецький ГЗК приходили кваліфіковані молоді фахівці з розумінням специфіки виробництва та свого функціоналу, допомагаємо розвивати профільні напрямки викладання, підтримуємо дуальну освіту, – наголосив генеральний директор ІнГЗК Олександр Герасимчук.

Інгулецький комбінат опікується умовами, в яких навчаються студенти професійного коледжу. За підтримки підприємства тут відремонтовано кабінети, оснащено лабораторії, створено полігон гірничого обладнання. Студентів, які мають високу успішність, а також беруть участь в освітніх програмах і кейс-чемпіонатах Метінвесту, Група заохочує стипендіями.

Завдяки партнерській підтримці комбінату студенти коледжу наразі мають унікальну технічну базу. Комбінат дає можливість знайомитись із підприємством протягом навчання. Завдяки допомозі ІнГЗК наші випускники цілком адаптовані до виробництва, і підприємство отримує кваліфікованих фахівців із достатнім багажем знань, – наголосила директор Інгулецького коледжу Алла Шолох.