This page hasn't been translated into English yet.
Breaking News 9/5/2023 Read 5 min

Стартував 10-й сезон конкурсу для молодих архітекторів STEEL FREEDOM

STEEL FREEDOM відкрив новий сезон для студентів архітектурно-будівельних спеціальностей. Організатор конкурсу – УЦСБ, а генеральним партнером традиційно виступає Група Метінвест.

Молоді архітектори та конструктори втілюватимуть свої найсміливіші творчі задуми в реалізації проєкту реабілітаційного центру для військовослужбовців та ветеранів війни в м. Житомир.

Цьогоріч конкурсне завдання матиме велику соціальну спрямованість і, як зазвичай, базуватиметься на реальних архітектурно-планувальних та конструктивних вимогах замовника будівництва, яким виступила Житомирська міська рада.

Учасники розроблять та запропонують на розгляд авторитетного журі концептуальні проєкти реабілітаційного центру із застосуванням сталевих конструкцій. Завантажити конкурсне завдання можна на сайті STEEL FREEDOM.

– Сучасна архітектура не обмежується лише гарним зовнішнім виглядом, вона має забезпечувати якісну функціональність і, в першу чергу, піклуватися про комфорт для користувача. Особливо це важливо для такої будівлі, як реабілітаційний центр, – коментує Олександр ВДОВКІН, куратор STEEL FREEDOM.

Нагадаємо, що в конкурсі можуть брати участь студенти архітектори та конструктори 3-6 курсів з 14 профільних українських вишів.

+

Реєстрація команд відбудеться до 2 жовтня 2023 року, а подача проєктів можлива до 1 листопада.

+

Фінал, з онлайн-трансляцією, в межах якого і будуть визначені переможці, пройде 25 листопада.

+

Призовий фонд конкурсу розподіляється між I місцем – 30 000 грн, II місцем – 25 000 грн та III місцем – 20 000 грн.

+

Організатором STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, а традиційним та незмінним генеральним партнером – Група Метінвест.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.