This page hasn't been translated into English yet.
M.Student Champ 1/14/2022 Read 4 min

Стартував шостий сезон студентського кейс-чемпіонату M.STUDENT CHAMP

Метінвест  оголосив про старт освітнього проєкту M.STUDENT CHAMP. Змагання для студентів профільних технічних спеціальностей підтримають  підприємства компанії у восьми містах. Призовий фонд чемпіонату складає понад 100 тисяч гривень.

Великий студентський кейс-чемпіонат Метінвест проводить у пошуках талановитої та ініціативної молоді. У рамках M.Student CHAMP команди вирішуватимуть реальні виробничі завдання та розроблятимуть інноваційні пропозиції. Допомогу у підготовці кейсів нададуть керівники навчальних закладів, експерти Групи Метінвест. Студенти побувають на виробництві, отримають практичні навички майбутньої професії.

До участі в кейс-чемпіонаті запрошують студентів 3+ курсів вищих навчальних закладів або 4-х курсів технікумів і коледжів. Зареєструватися можна до 15 лютого. Також студентам треба буде підготувати мотиваційні анкети. Далі відбудеться відбір учасників і робота над кейсами. А наприкінці квітня в онлайн-форматі студенти захищатимуть у півфіналі та фіналі свої проєкти.

 

Організатори програми підготували для студентів 130+ кейсів, які сформували за напрямками: виробництво, технологія і якість, інжиніринг, автоматизація, транспорт і логістика, безперервне поліпшення, охорона праці та екологія, IT, промислове будівництво, фінанси та економіка. Обрати тему кейсу, яка відповідатиме напрямку навчання та зареєструватись можна на сайті.

Конкурс проходитиме у Кривому Розі, Запоріжжі, Маріуполі, Авдіївці, Кам'янському, Покровську, Дніпрі та Києві. Його підтримають ключові українські підприємства  Метінвесту. Призовий фонд чемпіонату – понад 100 тисяч гривень. Найкращі студенти отримають запрошення для проходження практики, а також можливість працевлаштування на підприємствах компанії.