This page hasn't been translated into English yet.
CSR 12/14/2021 Read 4 min

Підбито підсумки конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я-2021»

Завершився конкурс «Найкращі вчителі Приазов'я-2021», який проводиться за підтримки Групи «Метінвест». Чотирьом фіналістам конкурсу подарували ноутбуки від Групи Метінвест. Переможець окрім головного вчительського «Оскару» отримав грошову премію від народного депутата України Вадима Новинського у розмірі 50 тис. грн.

Шлях вчителів у фінал конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я-2021» був сповнений пригод та відкриттів: педагоги вражали журі своїми здібностями та креативністю, ділилися методиками ведення уроків та виховання.

На останньому етапі конкурсу десятка найкращих вчителів Приазов'я презентувала свої інтегровані уроки, які оцінювали переможці національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Серед членів журі Олександр Жук, який одержав цю національну премію у 2018 році. Він зазначає, що кожен із учасників конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я-2021» максимально викладається у своїй роботі та робить максимум своїх можливостей: «Для впровадження якісних змін до системи освіти, потрібно об'єднуватися, спілкуватися та ділитися досвідом та напрацюваннями, виходити за межі своєї школи та масштабувати найкращі практики».

За підсумками оцінювання фінального етапу конкурсу призерами стали вчитель фізкультури школи №15 Олена Луганченко, вчитель біології та географії Республіканської школи Олена Коломоєць, вчитель біології та географії школи №48 Яна Добровольська та вчитель української мови та літератури гімназії №17 Оксана Кіор. Усі вони отримали цінні призи від Групи Метінвест – ноутбуки.

У низці подій ми часто щось забуваємо, але завжди пам'ятаємо свого першого вчителя, який допоміг відкрити таланти, здобути нові знання та досягти висот уже у дорослому житті. Тому Група Метінвест завжди підтримує та розвиває у всіх напрямках наших педагогів. І незалежно від того, хто яке зайняв місце - ви всі переможці і кожен з вас гідний звання "Найкращий учитель".

— Іван ГОЛТВЕНКО, директор з персоналу та адміністрації меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест.

Переможцем конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я-2021" став 23-річний викладач інформатики спеціалізованої школи №4 Олег Солоха. Йому вручили відзнаку від народного депутата України Вадима Новинського – 50 тисяч гривень.

Серед учасників є багато досвідчених колег, тому навіть просто участь у конкурсі – для мене це вже було перемогою. А отримати головний приз було повною несподіванкою для мене. Виграш витрачу на здійснення своєї мрії.

— Олег СОЛОХА. 

Координатор громадського союзу «Зелений центр Метінвест» Вікторія Кошманова наголосила, що такі проекти дозволяють вчителям розкритися та поділитися досвідом із колегами: «Конкурс «Найкращі вчителі Приазов'я» проводиться вже четвертий рік. За цей час ми дізналися багато талановитих, інноваційних лідерів освіти, які готові поділитися своїми практиками, і гідні того, щоб про них знали не тільки в Маріуполі, а й в Україні».