This page hasn't been translated into English yet.
CSR 11/26/2021 Read 4 min

ПівнГЗК навчає студентів профільних професій

У рамках дуальної освіти на Північному ГЗК Групи Метінвест продовжують навчатися студенти механіко-машинобудівного факультету Криворізького національного університету. У програмі п'ятого семестру – набуття навичок з ремонтів та обслуговування обладнання основних цехів комбінату.

Цього навчального року сім майбутніх механіків проходять почергово практику в Аннівському кар'єрі, на дробильній та збагачувальній фабриках, у цеху виробництва котунів №2. Таким чином, студенти знайомляться з основним обладнанням всього технологічного ланцюжка комбінату.

Програма, в якій теорія підкріплена практикою у співвідношенні 50х50, розроблена підприємствами компанії Метінвест спільно з вишом у рамках Меморандуму про співпрацю. У сучасному форматі навчання студенти отримують необхідні знання та навички, а також розуміння, де ці знання можна застосувати в реальних умовах.

Дуальне навчання – це справді хороша мотивація для професійного зростання. Кожен з нас має наставника, який допоможе, підкаже, поділитися досвідом. Ми вчимося організації ремонтів, вчимося самостійно приймати рішення у неординарних ситуаціях. По закінченню вишу матимемо не лише необхідний багаж знань, стаж роботи та першу професію, а й можливість працевлаштування на підприємстві.

— Давид МАНУЧАРЯН, студент III курсу КНУ.

Щоб залучити випускників вузів, компанія Метінвест створює конкурентні та привабливі умови роботи, мотивує молодих спеціалістів до кар'єрного та професійного зростання. Ми розуміємо, що без технічних фахівців неможливо модернізувати виробництво. Тому приділяємо велику увагу освітнім ініціативам. Криворізькі підприємства компанії створюють для студентів IT лабораторії та коворкінги, реалізують проекти для підтримки талановитої молоді. Співпраця бізнесу та вузів сприяє підвищенню якості навчання, розвитку профільної освіти.

— Андрій ЩЕРБАК, директор з персоналу та соціальних питань Північного ГЗК.

Нагадаємо, лише за останні два роки близько тисячі студентів криворізьких інститутів, коледжів, ліцеїв пройшли практику на підприємствах компанії Метінвест. Найкращим студентам комбінати надають робочі місця, можливість професійного та кар'єрного зростання.