This page hasn't been translated into English yet.
Safety 7/31/2023 Read 5 min

Співробітники Центрального ГЗК пройшли навчання безпечного виконання робіт на висоті

На ЦГЗК Метінвесту для  фахівців підрозділу з охорони праці та промислової безпеки, спеціалістів, що виконують виробничі завдання над землею та лінійних керівників організували тренінги з проведення робіт на висоті.

На тренінгу учасники вдосконалювали навички безпечних дій із використанням засобів індивідуального захисту. Під час практичних занять на спеціалізованому полігоні експерти-практики продемонстрували, як правильно вдягати запобіжні пояси, використовувати троси для страхування, змінювати точку страховки. На тренінгу цегоківці навчалися, як правильно обладнати тимчасове робоче місце позиційним пристроєм, використовувати необхідні ЗІЗ, дізналися про методи страхування за допомогою горизонтальних та вертикальних «ліній життя».

Знання цегоківцям передавали досвідчені інструктори університету «Метінвест Політехніка». Тренер Сергій Кульбич добре знається на ЗІЗ, що використовуються під час робіт на висоті. А Ігор Стопур є офіційним лектором Європейського товариства з охорони праці (ESOSH) і відомим в Україні розробником навчальних програм. Він багато років працює на європейських майданчиках, тож його заняття з показовими прикладами дуже цінні для співробітників.

Нагадаємо, що подібні тренінги системно проводяться на усіх підприємствах Метінвесту у Кривому Розі.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.