This page hasn't been translated into English yet.
Technics 10/13/2022 Read 4 min

Співробітники АКХЗ готують підприємство до зими

Співробітники Авдіївського коксохімічного заводу, незважаючи на постійні обстріли,  продовжують підтримувати та зберігати обладнання та основні фонди в умовах холодної консервації, виконують критичні ремонти та готуються до зими. Допомагають коксохімікам їхні колеги з підприємства «Метінвест Покровськвугілля». Наразі шахтарі передали для підрозділів АКХЗ  п'ять тонн дров.

Вперше в історії АКХЗ заводська теплоелектроцентраль не може забезпечити теплом ані місто, ані завод через терористичні атаки росіян. Однак, на промислових майданчиках в Авдіївці та Нью-Йорку продовжують сміливо та віддано працювати майже 200 заводчан. Щоб надати комфортні умови перебування для співробітників на заводі підготували міста обігріву та бомбосховища до опалювального сезона.

«Сьогодні на АКХЗ працюють усі укриття, однак до холодної пори року треба підготуватися більш відповідально. Ми визначилися із містами обігріву, де будуть розміщуватися наші співробітники у зимовий період. Наразі працюємо над їх обладнанням опалювальними котлами по правилам техніки безпеки. Завезли вугілля, наші колеги із Покровська допомогли із дровами. На сьогодні ми практично закрили потребу у паливі та готові до опалювального сезону. Тож не залишаємо надії і працюємо задля майбутнього нашого підприємства, Авдіївки, України», – наголосив в. о. генерального директора АКХЗ Юрій КЦИНЕНКО.

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни Група Метінвест докладає максимальних зусиль, щоб зберегти трудові колективи АКХЗ та маріупольських підприємств, надаючи співробітникам всебічну допомогу у працевлаштуванні та адаптації на працюючих підприємствах компанії. Співробітникам, які вирішили пройти навчання чи працевлаштуватися на підприємствах Групи, компанія надає значну матеріальну підтримку у вигляді компенсацій, соціальних пільг, гуманітарної допомоги та гарантованого заробітку.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.