This page hasn't been translated into English yet.
Золота зірка Метінвесту 7/22/2022 Read 5 min

Співробітник Авдіївського коксохіму отримав найвищу нагороду Групи Метінвест

З нагоди Дня металурга та гірника кращі працівники отримали від генерального директора Групи Метінвест Юрія Риженкова Золоту зірку Метінвесту. Найвищою нагородою компанії відзначені 29 працівників українських та іноземних підприємств Метінвесту.

Цього року святкування Дня металурга та гірника відбувалося в нових реаліях війни, без гучних концертів і масових заходів. Однак за традицією кращі співробітники Метінвесту отримали найвищу нагороду на робочих місцях.

 Дякую всім металургам та гірникам, які наближають перемогу України на робочому місці. Дякую колегам, котрі захищають нашу країну в лавах ЗСУ. Ми стали іншими. Більш жорсткими, загартованими – заради майбутнього наших дітей, наших міст, нашої держави. На нашому боці правда і любов, а це – найпотужніша зброя. Ми обов’язково переможемо та переплавимо їжаки, що допомагають боронити рідну землю, на мости, які об’єднають всю Україну, – зазначив генеральний директор Групи Метінвест Юрій РИЖЕНКОВ.

Серед нагороджених  начальник цеху водопостачання, наразі – в. о. головного енергетика Авдіївського коксохімічного заводу Дмитро ЄРМОЛОВ. Свою Золоту зірку Дмитро заслужив на передовій Сталевого Фронту. В умовах воєнного стану він взяв на себе функції з огляду й визначення місць та характеру пошкоджень ЛЕП, що забезпечують енергопостачання коксохіму й Авдіївки. Особисто здійснив 57 виїздів на огляди ліній електропередач, 34 рази організовував ремонтно-відновлювальні роботи та сам брав у них участь. А також незліченну кількість разів брав участь у відновлювальних роботах внутрішньозаводських енергетичних комунікацій.

Професіоналізм, відмінне знання енергосистем підприємства допомагають Дмитру Єрмолову приймати нестандартні рішення й реалізовувати найсміливіші проєкти. А особиста мужність – вести за собою колектив, надихаючи вірою в успіх.

Дмитро Миколайович розробив новий спосіб ремонтів пошкоджених ліній електропередач із залученням додаткового механізованого тягового обладнання, що дає змогу оперативно ліквідувати пошкодження та знизити час на ремонт. Розробив проєкт і взяв участь у монтажі обвідних перемичок ЛЕП у районі пошкодженої підстанції «Очеретино тягова», що дозволило прибрати необхідність монтажу додаткової анкерної опори. Впровадив ефективну систему енергопостачання основних і допоміжних цехів, захисних споруд в умовах відсутності зовнішнього енергопостачання та роботи Авдіївського коксохіму в генераторному режимі.

Чимало проєктів Дмитра Єрмолова було спрямовано на вирішення питання альтернативного водопостачання в умовах гострої нестачі технічної води для виробничих потреб підприємства.

– Золота зірка Метінвесту стала несподіваним і дуже приємним визнанням наших заслуг. Я кажу «наших», тому що один у полі – не воїн, і за кожним рішенням виробничого завдання, кожним відновленням водоводу чи високовольтної лінії стоїть командна робота. Я вдячний нашій команді, всім, хто в цей тяжкий час стоїть на варті Авдіївського коксохіму, – зауважив Дмитро ЄРМОЛОВ.

Нагадаємо, що Золота зірка Метінвесту – це визнання високого професіоналізму, сумлінної праці та особливих заслуг фахівців, їх високої залученості до ключових процесів компанії.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.