This page hasn't been translated into English yet.
Green Center 10/21/2021 Read 4 min

Новий конкурс «Простір 2021»

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» розпочала прийом заявок на новий конкурс «Простір 2021». До участі запрошуються представники навчальних закладів загальної середньої та позашкільної освіти Маріуполя. Заявки приймаються до 29 жовтня включно. Переможці отримають можливість за фінансової підтримки громадської спілки «Зелений центр Метінвест» створити на території навчального закладу сучасний майданчик для проведення відкритих занять на свіжому повітрі.

Зареєструватися для участі в конкурсі «Простір 2021» нескладно: директору навчального закладу чи іншому представнику необхідно подати заявку із зазначенням назви установи, фактичної та юридичної адрес, посилання на сайт школи, а також контактними даними директора, надіславши в форматі JPG або PDF на ел. адресу ZC.METINVEST@metinvestholding.com або на паперовому носії за адресою: Маріуполь, вул. 24 квартал, 21-А, контактний телефон: 0629 56 37 84, 067 624 42 94.

Після надання статусу «учасник конкурсу» необхідно надіслати на ту саму електронну адресу виконане конкурсне завдання. До нього входять сценарій заходу для учнів на тему малої екології (наприклад, «Не пластик» чи «Батарейка, здавайся») та презентація-опис «Екологічна складова життя нашої школи». Надані матеріали мають бути оформлені в форматі JPG або PDF обсягом до 10 сторінок.

Основне завдання конкурсу «Простір 2021» – мотивувати педагогічний склад навчальних закладів організовувати заходи екологічного спрямування й підтримати зусилля лідерів можливістю створення комфортних та інноваційних майданчиків для проведення занять на свіжому повітрі. Загалом створюються сприятливі умови, що формують екологічну культуру учнів. Усе це – актуальні тенденції сучасності, які стануть доступними переможцям конкурсу.

координатор громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Вікторія КОШМАНОВА.

Конкурсна комісія оцінюватиме виконання завдання учасниками за п'ятьма критеріями: зміст і доступність сценарію, екологічний напрямок наданої роботи, обсяг, актуальність для учнів, практичне значення сценарію, наявність висновків.