This page hasn't been translated into English yet.
CSR 9/28/2021 Read 4 min

Нове місце відпочинку для маріупольців

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» зробила подарунок маріупольцям до Дня міста – на площі Перемоги створили сучасну локацію для відпочинку під назвою «Місце зустрічі». Інвестиції в благоустрій – понад 1,3 млн грн.

Минулого року представники громадської спілки «Зелений центр Метінвест» виступили з пропозицією створити в Маріуполі нову зону відпочинку. Металурги, архітектори й активісти міста обрали розташування майбутньої локації для благоустрою та її концепцію – архітектурний стиль і наповнення. Новий простір комфорту розташований на площі Перемоги – це справді місце зустрічей, тут збирається молодь і старше покоління, а ще точка «привалу» велосипедистів.

Напередодні Дня народження міста в Маріуполі ми відкрили атмосферне «Місце зустрічі». А ще на честь 15-річчя Групи Метінвест громадська спілка подарувала мешканцям міста унікальні рослини, які прикрасили клумби навколо площі. Сакури, гірські сосни, ялівці наповнюють повітря своїм ароматом, а квіти створюють яскраві акценти. Це чудове місце для зустрічі з коханими та друзями. Дякуємо всім, хто підтримав проєкт і допомагав у його реалізації.

зазначила координаторка громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Вікторія КОШМАНОВА.

Проєкт завершили за кілька місяців: демонтували старий монумент, облаштували п'єдестал із лавками з натурального дерева, клумбами й декоративними світильниками у вигляді куль. Встановили сидіння особливої ​​форми та столики для кава-брейк. Окрім цього на локації оновили урни й облаштували велопарковку. Головна «фішка» оновленої площі, яку обов'язково оцінить молодь, – вбудовані в лавки бездротові зарядки для телефонів. Така корисна новація в Маріуполі реалізована вперше.

Перетворившись, зона відпочинку органічно вписалася в навколишню архітектуру, до того ж вона досить модерна.

Ми відкриваємо локацію, яка обов'язково стане улюбленим місцем відпочинку для городян, а також для велосипедистів і для всіх, хто проходить повз. Окремо хочу звернутись до мешканців Маріуполя: бережіть те, що створюється для вашого комфорту.

зазначив директор із персоналу та адміністрації меткомбінату Азовсталь Іван ГОЛТВЕНКО.

Правоохоронці охоронятимуть комфортний простір від вандалів. Один з інтернет-провайдерів міста встановить на оновленій площі камери відеоспостереження й забезпечить безкоштовний Wi-Fi доступ до інтернету.

На площі Перемоги з'явилася зона релаксу, зона відпочинку, яка має попит у всіх поколінь. Завдяки зусиллям громадської спілки «Зелений центр Метінвест» маріупольці отримали таку гарну оазу. Наступного року місто приступає до проєктування вулиці Меотиди, і цей красиво реалізований проєкт послугує базисом, на який можна рівнятися при проєктуванні всієї вулиці.

запевнив заступник міського голови Сергій ЗАХАРОВ.