This page hasn't been translated into English yet.
Green Center 9/17/2021 Read 4 min

Зелений центр Метінвест допомагає маріупольцям

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» продовжує в Маріуполі реалізацію проєкту «Допомога кожному», в межах якого мешканці пропонують свої ідеї щодо покращення стану відкритих просторів, прибудинкових територій, громадських будівель і житлових будинків. З травня цього року в межах проєкту буде видано матеріали, необхідні для реалізації 39 ініціатив громадян. Наразі в роботі 13 заявок.

У межах проєкту «Допомога кожному» громадська спілка «Зелений центр Метінвест» допомогла втілити в життя ініціативу щодо встановлення ролет у групових кімнатах дитячого садка № 159. Це спільна ініціатива народного депутата України Вадима Новинського та громадської спілки «Зелений центр Метінвест».

Ролети необхідні влітку, в сонячну погоду, коли дуже жарко, але повісити звичайні жалюзі не можна, тому що вони не піддаються такій обробці, яка особливо необхідна під час карантину. А тканинні ролети можна спокійно і помити, й обробити.

завідувачка ясла-садка № 159 Лілія ВОРОЖБИТ.

Серед реалізованих ініціатив також ремонт вхідних груп у двох будинках ОСББ, початковій школі № 36, закупівля поштових скриньок для трьох багатоквартирних будинків і комплекти енергозберігального освітлення для двох ОСББ. Закупівля й передача товарно-матеріальних цінностей проводиться протягом місяця.

Заявку на участь у проєкті можна подати на один із п'яти напрямків: підтримка ініціатив мешканців міста в проведенні суботників, екологічних фестивалів шляхом придбання господарських і садових матеріалів; надання допомоги в придбанні та передачі будівельних матеріалів для проведення самостійних ремонтних робіт вхідної групи під'їздів і поручнів сходових маршів; придбання комплектування для дитячих ігрових і спортивних майданчиків; закупівля комплектів енергозберігального освітлення; придбання поштових скриньок.

Координатор громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Вікторія Кошманова зазначила, що прийняття заявок на конкурс у межах проєкту триває до 30 листопада, і уточнила: «Разом із заявкою на надання підтримки необхідно надати короткий опис і попередній кошторис проєкту, фотографії реального стану справ і проєкт того, що планується змінити».

Прийом заявок здійснюється в офісі громадської спілки «Зелений центр Метінвест» у будні з 9-00 до 18-00, за адресою: вул. 24 квартал, 21-а або на офіційну електронну пошту приймальної e-mail: ZC.METINVEST@metinvestholding.com. Телефон для довідок (067) 624-42-94.